Drie grote non-figuratieve  litho’s door verschillende kunstenaars. Gesigneerd en genummerd.

,
Dim. div.
SKU: 2502250349.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #349
Estimate: € 80 / 120

  • #374

    Luchter van metaal en kristal. Acht lichtarmen, Régencestijl.

    Chandelier made of metal and crystal. Eight light arms, Regency style.
    Dim. h 75 x Ø 57µ cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #363

    Een set van 5 industriële hanglampen.

    A set of 5 industrial pendant lights.
    Dim. 48 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #388
    Maleville a Gourdon

    Een comtoise klok, Maleville a Gourdon, met meerkleurige Dinanderie en bewegend deel in de slinger.

    A comtoise clock, Maleville a Gourdon, with multi-colored Dinanderie and a moving element in the pendulum.
    Dim. 48 x 39 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #491
    Märklin

    Märklin modeltrein 3016, ‘Schienenbus’. Made in Western Germany. Toegevoegd wagon 4018, ‘Beiwagen zum schienenbus’.

    Märklin model train 3016, 'Railbus'. Made in Western Germany. Additional car included: 4018, 'Trailer for the railbus'.
    Dim. l 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #111

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

    "Mercury". A bronze statue on a marble base, signed at the bottom. Inspired by a work of Jean Bologne. Delicate casting.
    Dim. 57 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #372
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    “Delphi”, een aquarel op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Delphi," a watercolor on paper, monogrammed JH.
    Dim. 47 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #29
    François Nicolas Martinet
    Period: 1725/31 - 1804

    Een set van 4 ingekleurde lithografiën met ornitologisch onderwerp, dessiné et gravé par Martinet, bestaande uit: Gélinole mâle du Canada, la Bartavelle, Francolin mâle en petite tourtelle de St. Dominique & de la Martinique.

    A set of 4 hand-colored lithographs with ornithological subject, designed and engraved by Martinet, including: Canadian Gélinole male, the Bartavelle, male Francolin, and small turtledove from St. Dominique & Martinique.
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332
    Pierre Alechinsky
    Period: °1927

    “Au même”, een tekening, potlood op papier, met opschrift in inkt: Pour Daniel Lepicard de son amie gâteuse J.M. Gesigneerd Alechinsky.

    "Au même", a drawing, pencil on paper, with inscription in ink: For Daniel Lepicard from his doting friend J.M. Signed Alechinsky.
    Dim. 17 x 12 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #203

    Een lot van 10 penningen in brons en 1 in zilver met hierop allemaal Belgische koningen waaronder 2 x Leopold II, 2 x Albert I, 3 x Leopold III, 3 x Boudewijn en 1 x Albert II.

    A lot of 10 bronze and 1 silver tokens featuring various Belgian kings including 2 x Leopold II, 2 x Albert I, 3 x Leopold III, 3 x Baudouin, and 1 x Albert II.
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #324
    De Coene

    “Interieur met belezen man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘De Coene’. Alsook op de achterzeide een schilderij van een jongeman met ontblote borstkas.

    "Interior with learned man", a painting, oil on canvas, signed 'De Coene'. Also on the reverse side a painting of a young man with a bare chest.
    Dim. 81 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #101

    Een lot decoratie voor poppenhuizen, circa 1900, bestaande uit vogelkooitjes, klokken, beeldjes, kandelaars, enz. Toegevoegd een lotje porselein en boeken.

    A lot of decoration for dollhouses, circa 1900, consisting of bird cages, clocks, figurines, candle holders, etc. Also included are a few pieces of porcelain and books.
    Dim. 6 x 32 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152
    Hilaire Vanbiervliet
    Period: 1891 - 1982

    “Landschap met dorp”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Hil. Vanbiervliet.

    "Landscape with village", a painting, oil on board, signed Hil. Vanbiervliet.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00