#112
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#254
“De Calvarieberg”. Een XIXe eeuwse gravure met Bijbeltekst.
#5
Een verzilverd metalen wijnkoeler.
#126Frank Hoge
#281
Vier vintage krukjes met kunstlederen bekleding. Lichte slijtage.
#192
Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
#138
Vijf tinnen eierdopjes op houder.
#237
#223
“Vue sur le Crocoy”. Pastel op board. Gesigneerd.
#69
Lot d'assiettes, dont une anglaise à décor chinois (Ø18 cm), trois de Mouzin Lecat, Nimy à décor de chasse (Ø : 19 cm), quatre de Maastricht à décors Napoléon et quatre de Weverly à décors romantiques (Ø23 cm, une cassé).No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#209M. Verheyen
“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60/80