Other lots in this auction
-
#116
Een lot grafiek bestaande uit: Een pentekening van een cavalerist (24 x 12 cm), een pentekening (22 x 23 cm), een houtskooltekening (24 x 34 cm), Een abstracte compositie in inkt (22 x 28 cm), “ I have never met napoleon (...)” (22 x 26 cm), Zeefdruk naar het werk van Magritte (27 x 19 cm) en een fotokopie van een gravure gesigneerd Van de Veegaete (20,5 x 14,5 cm).
Lot de graphique composé de : Un dessin à la plume de cavalier (24 x 12 cm), un dessin à la plume (22 x 23 cm), un dessin au fusain (24 x 34 cm), Une composition abstraite à l'encre (22 x 28 cm), « Je n'ai jamais rencontré Napoléon (...) » (22 x 26 cm), Sérigraphie d'après l'œuvre de Magritte (27 x 19 cm) et une photocopie d'une gravure signée Van de Veegaete (20,5 x 14,5 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#15
Een antiek kruisbeeldje, versierd met parelmoeren plaatjes met gegraveerde decors en verscheidene reliekhoudertjes aan de achterkant. XIXe eeuw.
Un crucifix ancien, orné de plaques de nacre à décors gravés et plusieurs reliquaires au dos. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#193Karel Holemans
“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 75 cmEstimate: € 100/120 -
#8
Kandjar. Een Perzische dolk met gegraveerde messingen schede en heft, beschadigd aan het heft. XIXde eeuw.
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#208
Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#127
“Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Een bierkan van geglazuurd Duits steengoed met zes kleine pulletjes. Eén met schilfer aan de voet.
Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Une cruche à bière en grès allemand et six chopes. Un éclat à une base.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 & 32 cmEstimate: € 40/50 -
#104
Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.
Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 74 cmEstimate: € 100/120 -
#273
Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.
Une paire de lions de pho en faïence vernissée avec boule.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 30/40 -
#101
Een mahjongspel in etui.
Un jeu de Mahjong dans un étui.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 15/20 -
#124
Een wandspiegel met vergulde rand. Louis XV motief.
Un miroir mural avec un bord doré. Motif Louis XV.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 79 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#163
een schaal van geslepen blauw en kleurloos kristal
un bol de cristal taillé bleu et incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 8 x 17 x 17 cmEstimate: € 15/20