#62
Een vijfhoekige coupe van blauw en groen glas. Vermoedelijk Italiaans.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 32 cm -
#113
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#137
Een halssnoer van jadeite kralen met zilveren slot en twee armbanden van zilver één ervan bezet met koraal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#24
Een koperen wandklok met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#102
Een geslepen klurloos kristallen coupe op vergulde voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#70
Een kistje van notenwortel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 9 x 16 x 11 cm -
#29
Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 16 & 20 cm -
#159
Twee halssnoeren van ivoor met bijpassende oorbellen. We voegen er zes halsnoeren van verschillende kleuren halfedelstenen aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#75
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#88
“Geisha met spiegel”. Een tekening op textiel. Beschadiging aan de kader.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cm -
#68
Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cm