#53Märklin
Een lot van vier goederenwagons op schaal HO, waarbij twee Duitse, een Oostenrijkse en een Spaanse.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25/35 -
#118
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#63
Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#34Nao
“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25 cm -
#79A. Roels
“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 80 x 60 cm -
#126
Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 240 x 170 cm -
#78
Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#108
Een messingen sac-à-perles met roze glazen kraaltjes. Pareltjes opnieuw te bevestigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 40 cm -
#43Märklin 3040
Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 40/60 -
#20Feltmann, Weiden
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 18 x 25 cm -
#80
Twee reproducties van vrouwenportretten.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 57 & 57 x 43 cm -
#13
Een messingen lampvoet met een roze glazen kap met glazen kralen en met een meerkleurig porseleinen voorstelling van een koppel met een ezel. Een voetje en een armpje hersteld en één handje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 50 cm