Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62Een vijfhoekige coupe van blauw en groen glas. Vermoedelijk Italiaans.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cm -
#139Drie verschillende broches en een ring bezet met amber en een halssnoer met bijpassende armband van zilver.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#67Een Venetiaans masker van beschilderd leder. Binnenin genummerd 290/450.
No longer availableOnline onlyDim. l: 18 cm -
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
#34Nao“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cm -
#153Een halsketting met negen rijen kleine gele zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#10Een witmetalen hoorn op staander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#26Etabl. Becker, BruxellesEen messingen weegschaal op houten voet. Zonder gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cm -
#46Märklin 4161 & 4253Drie personenrijtuigen van de Franse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
#78Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#135Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christofher Ryan aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100