#516Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#45Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
A multicolored Venetian glass chandelier with some parts damaged and missing, including the bottom cup.No longer availableDim. h 80 x Ø 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#543Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
A pair of round bronze plaques depicting Albert I and Elisabeth. Gold-plated frame. In favor of the Foyer des Orphelins, Bruxelles.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#33Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met email- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#5832 Imari porseleinen schotels met meerkleurig bloemdecor en kartelrand. 20e eeuw. Verso gemerkt.
A lot of 2 Imari porcelain bowls with multi-colored floral decoration and scalloped rim. 20th century. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 45 & Ø 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#145Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#136“Gott Strafe England - 1914 - 1916 Flandern”, een massief eiken tafeltje met hierop God straffe Engeland! – Een Duits haatgedicht van Ernst Lissauer.
“Gott Strafe England - 1914 - 1916 Flandern”, a solid oak small table featuring a German anti-English poem by Ernst Lissauer.No longer availableDim. h 63 x Ø 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#56Een set van 3 bijzettafeltjes, Hollywood Regency stijl in messing en groen marmeren bladen.
A set of 3 side tables in Hollywood Regency style, made of brass with green marble tops.No longer availableDim. 46 x 61 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#359Een Japanse print Hoyoshusha.
A Japanese print Hoyoshusha.No longer availableDim. 34 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#369Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A crystal vase, red colored throughout, marked with a sticker and "Val Saint Lambert" at the bottom.No longer availableDim. h 15.5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#302Guy RibesPeriod: 1948“Fée du Printemps”. Een kleurenlitho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
"Fairy of Spring." A color lithograph on paper, signed and numbered outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 70,5 x 53,5 cmEstimate: € 60 / 80