#548Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#227Een ovaal marmeren mannenprofiel. Draagt signatuur ‘de Fierland 1866’.
An oval marble male profile. Signed ‘de Fierland 1866’.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#521Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#664Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
#457Een bronzen Boeddha in lotushouding.
A bronze Buddha in lotus position.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#392Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Toren” & “St-Paulus (poort)”. Een lot van 2 etsen op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
“O.L.V. Tower” & “St. Paulus (gate)”. A lot of 2 etchings on paper. Signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 40 x 15 & 20,5 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#170Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,73 ct. EVVS1.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approx. 1.73 ct. EVVS1.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#138Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
A limestone sculpture believed to depict St. George and the Dragon. 17th-18th century.No longer availableDim. 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#346Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#477Een Chinees porseleinen balustervaas met familiaal tafereel, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with family scene, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 57 x Ø 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#419“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
"The Iran," a stained glass window depicting a map and flag of Iran. Small damage to glass and lead.No longer availableDim. 67 x 114 cmEstimate: € 60 / 80 -
#580Een 18 karaats witgouden ring in de vorm van een strik bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat white gold ring in the shape of a bow set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 700 / 800