#396Een massief houten gesculpteerde piëdestal met marmeren blad.
A solid wood carved pedestal table with marble top.No longer availableDim. h 83.5 x Ø 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149“Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
"Flower still life." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, attributed to Frans Mortelmans.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#225Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
A large tapestry depicting a medieval hunting scene.No longer availableDim. 200 x 202 cmEstimate: € 150 / 200 -
#603SchenkelaarsEen verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#109Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven met blauwe stoel en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Still life with blue chair and flower vase", a painting, oil on canvas, signed Godderis.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#152“Italiaans campagnezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “ M. Van Cuyck”. Toegeschreven aan Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.
"Italian countryside view." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "M. Van Cuyck." Ascribed to Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.No longer availableDim. 75 x 98 cmEstimate: € 400 / 500 -
#427Een buste in groen gesteente van een Chinese dame op een houten sokkel. De sokkel is los.
A bust in green stone of a Chinese lady on a wooden base. The base is loose.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#636Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
#40Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold ring set with five small diamonds.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 250 / 350 -
#538“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
#577StarluxEen lot van 15 loden Napoleontische soldaatjes, bestaande uit 13 Cavaleristen en 2 Infanteristen. Gemerkt Starlux.
A lot of 15 lead Napoleonic soldiers, consisting of 13 cavalrymen and 2 infantrymen. Marked Starlux.No longer availableDim. 12 cmEstimate: € 80 / 120