Other lots in this auction
-
#527Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze partiellement patiné.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 140 -
#613Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnages . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 36 cmEstimate: € 350 / 500 -
#169C. L. Gavre“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur planche de peintre. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#81Val St. Lambert - Studio CristalEen vaasje van roze kristal met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt en genummerd ‘MS 113’. Gebruikssporen in de voet.
Un vase en cristal rose à décor multicolore. Marqué et numéroté MS 113 en bas. Signes d'usure sur la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#698Een designschaal van kleurloos glas op messingen voet.
Une coupe design en verre incolore sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#6Een kruidenrekje met zes kleine potjes, zes grote potten en een olie- en een azijnkruikje.
Un casier à épices avec six petits pots, six grands pots et un pichet d'huile et de vinaigre.No longer availableDim. h: 10 & 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#5101 gouden munt “Conservation” van 100.000 Rupiahs. Verso: varaan. Au 900/1000. Indonesië 1974.
1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#302Jan Bosschaert“Boulevard of broken dreams”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 1/200 buiten de plaat en met dédicace. Ed. P&T Productions, 1991.
Boulevard des rêves brisés . Une sérigraphie. Signée et numérotée 1/200 à l'extérieur de la planche et avec dédicace. Ed. P&T Productions, 1991.No longer availableDim. 55 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4751 gouden munt van 4 Dukaten. Au 986/1000. Oostenrijk-Hongarije, 1915. Recto Franz-Josef, verso dubbelhoofdige adelaar.
"1 pièce d'or de 4 Ducats. Au 986/1000. Autriche-Hongrie, 1915. Recto Franz-Josef, aigle bicéphale au revers."No longer availableDim. 13,96 gEstimate: € 700 / 800 -
#417Een lot Aziatische voorwerpen, bestaande uit een gedreven messingen masker en kroon op staander, een gebeeldhouwd stenen beeldje en een kleine gong.
Lot d'artefacts asiatiques, composés d'un masque en laiton ciselé et d'une couronne sur pied, d'une statue en pierre sculptée et d'un petit gong.No longer availableDim. h: 23 - 36 cm; Ø: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345Een groot lot fantasiejuwelen. Waaronder kettingen, armbanden, horloges en manchetknopen.
Un lot de bijoux fantaisie. Y compris des colliers, des bracelets, des montres et des boutons de manchette.No longer availableEstimate: € 80 / 120

