Similar lots by type
-
#298Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#272Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#4Luchter van messing en kristal.
Lusre en laiton, cristal et opaline.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#129Een paar messingen kerkkandelaars.
Une paire de chandeliers d'église en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#226Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
Un lot de quatre boîtes en bois dont une contenant un rouleau en bambou.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#78Een Arabisch theekannetje van messing met gegraveerd decor.
Une théière arabe en laiton à décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#138Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#125Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.
Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 91 cmEstimate: € 75 / 100 -
#82Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.
Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.No longer availableOnline onlyDim. H:52cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Een lot van vijftien diertjes van geslepen Swarovski-kristal. Bijgevoegd enkele andere kristallen voorwerpen en twee kleine presenteervitrines.
Lot de quinze animaux taillés en cristal de Swarovski. Sont inclus quelques autres objets en cristal et deux petites vitrines.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#242Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#64Een koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met porseleinen bloemetjes.
Un lustre en cuivre à trois points lumineux et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm zonder kapEstimate: € 60 / 100 -
#23Een lot van veertien verzilverd metalen servetringen, waarbij een groot deel in originele doosjes.
Lot de quatorze ronds de serviette en métal argenté, une grande partie dans des boîtes d'origine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#291Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#297Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#225Een paar grote glazen windlichten.
Une paire de grandes photophores en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#31Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#256“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
« Gutes Rechtsmacht allzeit Knecht ». Un plat décoratif récent en porcelaine allemande.No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10 / 16 -
#147Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.
Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 64 & 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#250Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
Deux oies en plastique. Un bec restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20 / 25 -
#262Een kleine replica van een Zaans klokje met gewichten.
Une petite réplique d'une horloge Zaans avec des poids.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 35 -
#6Een zuilvormig metalen bureaulampje.
Une lampe de bureau colonne en métal.No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#108Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano gris-vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 & 15,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#174Een lot Chinees porselein bestaande uit een theepot en twee vaasjes. Dragen onderaan een merkteken.
Lot en porcelaine de Chine composé d'une théière et de deux vases. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm - 31 cmEstimate: € 30 / 60 -
#74Alka Kunst Bavaria“Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.
« Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 21 cmEstimate: € 45 / 55 -
#14Een vaas van groen en kleurloos glas. Lichte schade aan de rand
Un vase de verre vert et incolore. Dégâts mineurs sur les bords.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#110Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#114A. Schmitz, AnversEen verguld zamaken pendule, versierd met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder glazen stolp. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en laiton doré, ornée d'une représentation allégorique de la moisson. Sous cloche en verre. Avec pendule, mais sans clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm (stolp 38 cm)Estimate: € 100 / 120 -
#278Een messingen klokje met perpetuümmechanisme onder stolp.
Une horloge en laiton à mécanisme perpétuel sous une cloche de verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#132Een driedelige schouwpendule in zamak versierd met allegorische voorstellingen op de oogst. Compleet met sleutel.
Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cm - 43 cmEstimate: € 150 / 250 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
Vase en verre incolore à bord doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#18Een netsuke in de vorm van een Boeddha, erotische voorstelling, van tropisch hardhout. We voegen er nog twee houten netsuke’s in de vorm van een varken en een kip aan toe.
Un netsuke en forme de Bouddha, représentation érotique, en bois dur tropical. Nous ajoutons deux autres netsukes en bois en forme de cochon et de poulet.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 cmEstimate: € 50 / 80 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100

