Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.

Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.

Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.
Online only
Dim. h: 40, 46 & 52 cm
SKU: 1212220276.
Auction day: 12 December 2022 22:00
Catalogue #276
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #199

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.

    Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #147

    Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.

    Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 64 & 94 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #119

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #160

    Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.

    Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #179

    Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.

    Vase en grès émaillé bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #73
    Royal Plazuid, Gouda

    Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.

    Une grande assiette en poterie de Gouda à décor multicolore 'Gouda'. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #159
    Rex

    “De Landloper”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.

    "Le marcheur des terres". Statuette en porcelaine. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h; 26 CM
    Estimate: € 40 / 50
  • #56
    Foppapedretti

    Een elektrische kamerknecht - broekenpers op wieltjes.

    Une presse à pantalons de femme de chambre électrique sur roulettes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #60

    Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.

    Un plat et un panier de majolique portugaise. Les deux marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 29 & 39 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #240
    Pinton, arte sacra in porcellana

    “Onze Lieve Vrouw van Lourdes en Bernadette”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein en biscuit. Italiaans werk.

    « Notre-Dame de Lourdes et Bernadette ». Deux figurines en porcelaine multicolore et biscuit. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.43 cm & 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #113

    Een grote dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door de decorateur.

    Un grand vase à couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas et signé par le décorateur.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227
    Camden

    Een reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.

    Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More