#277
Een recente Friese staartklok.
#107
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
#254
Une vieille jumelle militaire en laiton partiellement recouverte de cuir. Dans étui en cuir patiné. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. H. 19 cmEstimate: € 50/70 -
#37
#108
Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
#169
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
#13Europa
Een verguld messingen reisklokje in etui.
#28
Deux tasses à thé en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 11,5 cmEstimate: € 10/15 -
#213
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dégâts au placage et tablette en marbre manquante.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#96
Een albasten beeld.
#92
Deux vases en verre italien de forme calice, un petit incolore et un grand rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25 & 40 cmEstimate: € 35/45