Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.

Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.

Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.
Online only
Dim. h: 40, 46 & 52 cm
SKU: 2901240238.
Auction day: 29 January 2024 22:00
Catalogue #238
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #5

    Een kunstbrons beeldje op marmeren sokkeltje, draagt handtekening Houdon.

    A bronze art statue on a marble pedestal, bears the Houdon signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #133

    Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.

    A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #242
    Bergen

    Een porseleinen vaasje van plateelwerk.

    A porcelain faience vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een paar Indonesisch gesculpteerde houten muurlepel en vork. Schade aan vork.

    A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #201
    Capo di Monte

    Een porseleinen beeldje van een jonge dame met een vogel. Capo Di Monte.

    A porcelain figurine of a young lady with a bird. Capo Di Monte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #113

    Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.

    A polychrome vase of Chinese porcelain with decorations of figures and flowers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 33,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #118

    Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.

    A crystal vase, Val Saint Lambert. Colorless and green in the mass with 2 tiny chips on the edge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16.5 x Ø 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #123

    Een lot Chinees porselein, bestaande uit een grote vaas, een klein vaasje, een bloempot en een sierbord. Bijgevoegd een Satsuma stijl sierbord. Allen meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor en onderaan gemerkt.

    A lot of Chinese porcelain, consisting of a large vase, a small vase, a flowerpot, and a decorative plate. Attached is a plate in the Satsuma style. All decorated in multiple colors with various scenes in the design and marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een paar sobere koperen kandelaars.

    A pair of modest copper candlesticks.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #219

    Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.

    A vintage copper, converted oil lamp into 2 light fixtures with shades.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #218
    Capo di Monte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.

    A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #70

    Een tafellamp in albast uit de tweede helft van de vorige eeuw in 2 delen.

    A table lamp in alabaster from the second half of the previous century in 2 parts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 50 x Ø 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More