Other lots in this auction
-
#218Capo di MonteEen lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.
A set of 4 Capodimonte figurines on a gilded base, including a young man with a pheasant, an angel, a boy with a goose, and a girl with flowers. Also included is a porcelain cushion with a cut crystal ball. Small damage to the figurine of the flower girl.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#243Een paar sobere koperen kandelaars.
A pair of modest copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#196Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.
A lot of 3 boxes with silver-plated items, one box with 6 coffee spoons, one with 1 spoon, and one with a dish.No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
A lot of 2 old books, publisher Emile Guerin, Paris.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 12 cmEstimate: € 10 / 20 -
#90Een lot van 6 vintage porseleinen poppen in diverse modellen, formaten en kledingstukken.
A lot of 6 vintage porcelain dolls in various models, sizes, and clothing.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#145Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Een serie van zes glazen versierd met koudgeschilderde decors. Engeland, einde XIXde eeuw.
A set of six glasses decorated with cold-painted designs. England, late 19th century.No longer availableOnline onlyDim. H. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#120Een paar Chinees porseleinen vazen, meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor. 1 met hoekige vorm op houten sokkel.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with various scenes in the design. 1 with square shape on wooden base.No longer availableOnline onlyDim. 31,5cm & 26cmEstimate: € 40 / 60 -
#253Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#125CapodimonteEen Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.
Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 30 / 40 -
#136Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
A sculpted wooden standing lamp with turned arm and shade.No longer availableOnline onlyDim. 155cmEstimate: € 40 / 60 -
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20cmEstimate: € 40 / 50

