Similar lots by type
-
#169
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 70 cmEstimate: € 200/300 -
#173Kaiser Porzellan
Een vierkante porseleinen vaas met Chinees decor. Onderaan gemerkt. Op houten sokkel.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#145Liberio Bretas
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
"Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 70/80 -
#177
Een lot Chinees en Japans porselein bestaande uit drie borden (Ø 22 cm) en twee Imarivazen waarvan een deksel.
Lot en porcelaine de Chine et du Japon composé de trois assiettes (Ø 22 cm) et de deux vases Imari dont un avec couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#230
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 79 cmEstimate: € 50/80 -
#137
Een meerkleurig porseleinen kandelaar, versierd met putti en bloemen. Gemerkt onderaan. Dresden.
Un bougeoir en porcelaine multicolore, décoré de putti et de fleurs. Marqué en bas. Dresde.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#259
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende geribde borden en een kraagvaas. XIXe eeuw.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux assiettes aux côtes torses différentes et d'un vase à col. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 22 cm h:30 cmEstimate: € 80/120 -
#224
Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 120/160 -
#288Capodimonte
“Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#204
Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#221
“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#294Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970
Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 97 cmEstimate: € 80/120 -
#260
Een Imari dekselvaas. Randschade in ronding onder deksel.
Un vase à couvercle Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#154
Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.
Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#167
Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#234
Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.
Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 13 cm (hertje)Estimate: € 30/40 -
#264
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#165
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#166
“De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
"Le pratiquant". Une statue en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
#211
Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.
Paire de vases fleuris Vieux Paris à décors multicolores et décors dorés sur fond bleu. XIXème siècle. Dégâts. On y ajoute une assiette décorative à décor de fruits multicolores et décors dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 11 cm Ø: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#236
Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 60/100 -
#174
Een lot Chinees porselein bestaande uit een theepot en twee vaasjes. Dragen onderaan een merkteken.
Lot en porcelaine de Chine composé d'une théière et de deux vases. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm - 31 cmEstimate: € 30/60 -
#131
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 40/50 -
#286Capodimonte
“Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
« Porteuse de fruits et femme aux poussins ». Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#276
Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60/80 -
#219
Een coupe van kleurloos kristal met geslepen bladerdecor in een fries. Restant van een merk, vermoedelijk Val Saint Lambert.
Coupe en cristal incolore à décor de feuilles taillées en frise. Restes d'une marque, probablement Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cm Ø: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#123
Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.
Un remarquable vase en faïence, à décor de fleurs en relief. Cachet de la marque illisible. Une fleur abîmée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#9
Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
Une vide-poche en laiton en forme de cygne.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#148
Een lot messing, bestaande uit een broodschaal, een samovar en drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Lot en laiton, composé d'un bol à pain, d'un samovar et de trois bougeoirs dont deux forment une paire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 & 33 cm Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#287Lladro
“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#218
Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.
Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 29 cm - 8 cmEstimate: € 25/35 -
#245
Een bloempot van cloisonné met bloemen van diverse soorten pietra dura. Chinees werk.
Un pot de fleurs cloisonné avec des fleurs de différents types de pietra dura. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. H. 47 cmEstimate: € 200/250 -
#141
Een gegoten kunststoffen meisjesbuste naar XIXe eeuws voorbeeld.
Un buste en plastique moulé d'une jeune fille d'après un exemple du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#132
Een driedelige schouwpendule in zamak versierd met allegorische voorstellingen op de oogst. Compleet met sleutel.
Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 53 cm - 43 cmEstimate: € 150/250 -
#134Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#13Europa
Een verguld messingen reisklokje in etui.
Une pendule de voyage en laiton doré dans un écrin.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10/15