#131
Een paar reproducties.
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#58
Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
#128Leon BruninPeriod: 1861-1949
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 20,5.Estimate: € 30/40 -
#108
Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
#145Savery
#110
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
#72
Een reproductie op doek naar de XVIIe eeuw.
Une reproduction sur toile après le 17ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 72 x 96 cmEstimate: € 15/25 -
#168
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 120/140 -
#78
“De koperslager”. Een prent in laagjes naar Anton Pieck.
#160
#171
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 120/140
#284
Lot van acht grote en kleine poppen. Al dan niet gemerkt.
#2Dresden
#74
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#117
Animaux abstraits . une paire dessins à l'encre sur papier. Signé et daté 93.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 16 x 13 cmEstimate: € 30/40 -
#80Bailleux (?)
#192
#41Macabo, Italy
Een ijsemmertje van verzilverd metaal met glazen recipiënt.
Un seau à glace en métal argenté avec récipient en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 10/15 -
#89
Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.
#233
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
#241Karl Hart
Een sigarenroller nr 34090.
Moule à cigares numéro 34090.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. L 56 cmEstimate: € 25/35 -
#262
Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.
#274R. Buelens
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée et datée 1976.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 70 x 80 cmEstimate: € 60/100