#151W. Farynhor
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175J. Van de Veegaete
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Gard Van Mechelen
#159M. Van lent
#226Mirao
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Josée Simon
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#247Hilde Hendrickx
“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 109 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Bouchon
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50
#148
Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 165 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#157Leopold Van Esbroeck
“Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.
“Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. 29 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182Nin
“Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 24 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#18
Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 10 / 12 -
#266
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#290
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
No longer availableOnline onlyDim. h:37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#248Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 75 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#155
Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.
Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#35Yashika T3
Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#257
“Marine” &”Koeien”. Twee opgehoogde reproducties.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 17 x 22 cmEstimate: € 5 / 10 -
#280
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#201Paul Verbeeck
“Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu assis”. Litho. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 40 cmEstimate: € 50 / 60