#51N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#4J. Van de Veegaete
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#26Josée Simon
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15/20 -
#30Mirao
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#8Gard Van Mechelen
#18Gommaire Van Beveren
“Baarzen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Perches”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#42
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#82
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 49 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#17Bouchon
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#40G. Wagener
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#33Gerard Hermans
“Maaslandschap”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.
#20W. Farynhor
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/120
#34Pablo
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#49David Mead
“Sherwood forest”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#118Boch La Louvière
Een paar ovale serveerschotels met een meerkleurig decor van een vogel op bloeiende tak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. b: 37 cm -
#22Alice Van Meirvenne
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#115D W Porzellan, Karlsbad
Een porseleinen gebakschaal met een meerkleurig decor van koppels met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 33 x 30 cm -
#180
Een groot en gevarieerd lot Franstalige boeken en andere uitgaven met betrekking tot de geschiedenis van het (Belgisch) leger, uniformen, wapens, veldslagen, musea, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 152.00 € -
#80
#128Val St. Lambert
Een vaas in oud-roze gegoten glas. Kleine onopvallende schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#137A. Dockx
No longer availableOnline onlyDim. 44 x 59 cm -
#28Zupo
“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 13 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#135
Een paar verzilverde appliques, versierd met glazen kraaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 22 cm -
#113
Een messingen schouwklokje met perptuümmechanisme.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cm