Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie notenhouten gigognetafeltjes met geaccoleerd blad.

Drie notenhouten gigognetafeltjes met in accolade gebogen blad.

Trois tables de gigogne en noyer. Tablette en accolade.
Dim. b: 53 cm
SKU: 2609170430.
Category: Meubel.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #606

    Een tweeledige vitrinekast met bovenaan drie deuren met in facet geslepen glas en onderaan twee laden en twee deuren.

    Une vitrine en deux parties: le dessus à trois portes à verre taillé en facette, le dessous à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #565

    Een lederen driezitsbank.

    Un canapé en cuir pour trois personnes.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #213

    Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.

    Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #616

    Een grote grenenhouten bibliotheek met onderaan vijf paneeldeuren en drie laden. Het bovenstuk met legplanken. Slijtage.

    Une bibliothèque en sapin avec en dessous cinq portes et trois tiroirs. Le dessus en étagères. Usagé.
    No longer available
    Dim. 270 x 300 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #645

    Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.

    Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #620

    Een commode van mahoniehoutfineer met drie in accolade gebogen laden.

    Commode en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs en accolade.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #520

    Een paar kleine bijzetkastjes met een lade en een deur en smeedijzeren hengsels.

    Deux petites armoires avec tiroir, porte et une anse en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #626

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #646

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Une table à rallonge en chêne.
    No longer available
    Dim. b: 190 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #546

    Een eikenhouten eendeurskastje.

    Meuble à une porte en chêne.
    No longer available
    Dim. 91 x 89 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #585

    Een commode tombeau van palisanderhoutfineer met twee laden, versierd met een bloemenmotief in marketterie en bovenaan met beige marmeren blad.

    Commode tombeau en placage de palissandre ouvrant à deux tiroirs décorés de fleurs en marquetterie, tablette en marbre beige.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #223

    Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.

    Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #720

    Een mahoniehouten tea table op centrale driepoot.

    Une table à thé en acajou sur un pied central à trois pattes.
    No longer available
    Dim. Ø: 75 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #730

    Een zgn. opiumtafel van hardhout.

    Une table à opium en bois exotique.
    No longer available
    Dim. 42 x 94 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #786

    Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #575

    Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.

    Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en met een grijsgeaderd wit marmeren blad. In het opzet twee gebogen naast één vlakke gevitreerde deur met facetgeslepen ruitjes.

    Buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et avec tablette en marbre blanc veiné gris. Le dessus à deux portes galbées flanquant une porte vitrée aux vitres taillées en facette.
    No longer available
    Dim. h: 206 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #206

    Een groot art nouveau buffet met onderaan drie laden en drie paneeldeuren met aan weerskanten een afgeronde uitsparing met legplank. Bovenaan twee gevitreerde deuren naast een centraal open vak.

    Un buffet Art Nouveau. Le dessous à trois tiroirs et à trois portes. Le dessus à deux portes vitrées flanquant une étagère centrale.
    No longer available
    Dim. 200 x 253 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #366

    Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un fauteuil en bois patiné blanc style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    Een gebombeerde commode van grijsgepatineerd hout met twee laden en een rood marmeren blad, versierd met fraai bronsbeslag in de vorm van Hermenfiguren en guirlandes.

    Commode bombée en bois patiné gris ouvrant à deux tiroirs et avec tablette en marbre rouge. Montures jolies en bronze en forme de mascarons et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. l: 144 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #590

    Een art nouveau tafel met zes bijbehorende stoelen van gesculpteerd eikenhout. Tafel met twee verlengbladen.

    Une table à rallonges (deux pièces) Art Nouveau avec six chaises assorties en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 137 x 98 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #434

    Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.

    Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #655

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.

    Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #216

    Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.

    Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 162 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #390

    Een paar oorbellen, een armband en een ketting met hanger in de vorm van een hart van 925 ‰ zilver bezet met fantasiestenen.

    Paire de boucles d’oreilles, bracelet et chaîne et son pendentif en forme de coeur en argent 925‰ sertis de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 13,15 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #20

    Een halssnoer bestaande uit ronde kralen rhodoniet met zilveren slot 925 ‰.

    Un collier de perles en rhodonite et fermoir en argent 925 ‰.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #625

    Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.

    Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #54
    P. Michiels

    “De aardappelboer.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Le marchand de pommes de terre”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #310

    Een paar platina gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.
    No longer available
    Dim. 6,86 g
    Estimate: € 1450 / 1550
  • #738

    “Zittend figuur in gewaden”. Een kunstwerk van kunststof uit de reeks ‘Guardians of time’. Onderaan gesigneerd, genummerd 20/99 en gedateerd 2016. Met lampje.

    “Figure assis”. Sculpture en plastique de la série “Guardians of time”. Signée sous la base, datée 2016 et numérotée 20/99. Avec lampe.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #487

    Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.

    Masque en bois. Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #472

    “Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    “Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #457

    “Chinese fluitspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd en gesculpteerd steen.

    “Joueur de flûte chinois”. Sculpture en pierre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #794

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.

    Deux carpettes d’orient en laine. Nouées main. Une carpette est usagée.
    No longer available
    Dim. 165 x 118 & 152 x 107 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #94
    Marcus Designs England

    “Agincourt”. Twee handgeschilderde gipsen plaquettes met historische voorstellingen.

    “Agincourt”. Deux plaquettes en plâtre peintes à la main avec des représentations historiques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een grote bleekhouten breakfront bibliotheekkast met onderaan vier paneeldeuren en vier laden. In het midden een schrijfgedeelte met zestien kleine schuifjes en twee centrale deurtjes. Bovenaan twee dubbele vitrinedeurtjes naast drie centrale.

    Grande bibliothèque breakfront en sapin naturel, le bas à quatre portes pleines et quatre tiroirs. Le centre à scriban avec seize petits tiroirs et deux petites portes centrales. Le dessus ouvrant à deux doubles portes vitrées flanquant trois portes vitrées centrales.
    No longer available
    Dim. 211 x 260 x 72 cm
    Estimate: € 600 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More