Similar lots by type
-
#482“Personages”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Personnages. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 54 x 43cmEstimate: € 120 / 180 -
#224“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 75 / 100 -
#659Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007“Fjord”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fjord”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#454“Flamencodanseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse de Flamenco. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#144Paul Wante“Desiderius Erasmus in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
Desiderius Erasmus dans son bureau. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#179Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400 / 600 -
#452“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#589“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la côte méditerranéenne. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#464“Petit bleu”. Een kunstwerk op paneel.
Petit bleu. Une œuvre d'art sur panneau.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 600 / 700 -
#172Albert SohiePeriod: 1873 -1927“Oude trap te Menton”. Olieverf doek. Gesigneerd.
Vieux escaliers à Menton. Peinture à l'huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#599“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154Paul WantePeriod: 1905 - 1981“Kapelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Aumônier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#184“Broer en zus, spelend in een interieur”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Léon Delderenne (1864 - 1921).
Frère et soeur jouant dans un intérieur. Huile sur toile. Attribuée à Léon Delderenne (1864 - 1921) au dos.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#569“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du parc. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#572“Figuren”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datering ‘66.
“Figures”. Huile sur panneau. Signée et datée '66.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#459“Molenlandschap”. Olieverf op paneel in de stijl van de XIXe eeuwse Haagse school.
Paysage de moulin. Huile sur panneau dans le goût de l'école de La Haye du 19e siècle.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#174Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 160 -
#462“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 84 x 67 cmEstimate: € 400 / 500 -
#164Piet Mees“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#169Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Bij de waterput”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 240 / 280 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zonnig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme ensoleillée. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 c 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229Paula EvrardPeriod: 1867 - 1927“Zonnig begijnhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue ensoleillée du béguinage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182Esser“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#574Brebels“Kinderportretten”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Portraits d'enfants. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 35 x 32 & 26x 18 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#491Een kalebasvaas van Imariporselein met decor van bloemen en vogels in geometrische uitsparingen. XIXe eeuw.
Vase calebasse en porcelaine Imari à décor de fleurs et oiseaux en découpes géométriques. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#590Goebel, GermanyDrie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks “Weihnacht”. Onderaan gemerkt. No. 13887-76; 4204314 & 4611217.
Trois figurines en porcelaine multicolore de la série Weihnacht. Marquées en bas. N° 13887-76 ; 4204314 & 4611217.No longer availableDim. h: 19 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#247Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#695Luchtertje van kristal, glas en koper.
Petit lustre en cristal, verre et cuivre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#621Een lot van drie merkwaardige Oosterse fantasiezwaarden.
Un lot de trois curieuses épées de fantaisie orientales.No longer availableDim. l: 87 - 102 cmEstimate: € 100 / 150 -
#88“Bakker”. Een bronzen beeldje.
Boulanger. Une statuette en bronze.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#152“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. Mogelijk XVIIIe eeuw. Herdoekt.
La Lamentation du Christ. Huile sur toile. Peut-être XVIIIe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 29 x 53 cmEstimate: € 350 / 550 -
#457Een zwartgelakte houten voorraadpot met parelmoer inleg, met draak en vogel op het deksel.
Un pot de rangement en bois laqué noir avec incrustation de nacre, avec dragon et oiseau sur le couvercle.No longer availableDim. h. 25 cm Ø 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#118“Jonge vrouw met windhonden”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van zamak en marmer. Kleine beschadiging achteraan in de nek.
Jeune femme aux lévriers. Un groupe Art Déco en zamak sur un socle en zamac et marbre. Petits dommages à la nuque.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90Een 18 K wit en geelgouden slavenarmband ‘Flexigold’ bezet met een saffier van +- 50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un bracelet esclave Flexigold en or blanc et jaune 18 ct serti d'un saphir de +- 50 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#529Thonet, ViennaVier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableEstimate: € 350 / 500

