Other lots in this auction
-
#172“Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam.
“Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 41 cmEstimate: € 30 / 40 -
#240Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45 -
#302Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#57Val St. LambertEen lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.No longer availableOnline onlyDim. l: 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#51Een kruisbeeldje met fijn gesculpteerde ivoren corpus. XVIIIe eeuw. Handje gebarsten.
Petit crucifix au corps en ivoire finement sculpté. XVIIIe siècle. Fissure à une main.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#198Een ovale houten plaquette met het profiel van Josef Jiri Strossmayer (o.m. Bisschop van Bosnië en Syrië en Kroatisch politiek voorman, geboren in Osijek, voormalig Slavonië, 1815) in reliëf.
Plaquette ovale en bois au profil de Josef Jiri Strossmayer (e.a. Evèque à Bosnie et Syrie et parlementaire nationaliste croate, né à Osijek en Slavonie, 1815) en relief.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#95Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#369Ant. La Hache“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#142Piet JacobsPeriod: 1921-2010“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964. Letsel.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1964. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Verrekijker in lederen etui.
Jumelles dans l’étui en cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#310HohnerEen ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)
Harmonica “Hohnerband” et une flûte “Musica C-soprane”. Dans les boîtes d’origine. Nous ajoutons un harmonica “Chromatica” avec un petit dégât au plastique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#223Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.
Un vase et trois cornes en porcelaine de Bruxelles polychrome. Deux avec des petits cheveux. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 - 37 cmEstimate: € 40 / 60

