#29
Een Afrikaans houten masker, bekleed met koper.
#386Hereke
Een klein zijden wandkleedje. Gesigneerd.
#494B. Long
“Fantasiedieren”. Gemengde techniek met acryl op papier. Gesigneerd.
Animaux fantastiques . Technique mixte avec acrylique sur papier. Signé.No longer availableDim. 69 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#177
Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.
#33
Een achthoekige gedreven messingen hanglantaarn met klauwpootjes.
Lanterne à suspendre en laiton repoussé octogonal avec pieds griffes.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/100 -
#660
Un collier en or jaune avec un pendentif en forme de fleur 18 K. Serti d'une perle naturelle et d'un petit diamant.No longer availableDim. 11,4 gEstimate: € 390/440 -
#411
Een paar bronzen tempelleeuwen met bal.
#667
Drie oude motorhelmen, waarbij twee van metaal en één van leer. Jaren ‘60.
#280
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,51 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 1400/1500 -
#308Nimy
Quatre bols en faïence multicolore. Marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 50/80