Other lots in this auction
-
#271
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 25/30 -
#38
Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#225Fernand Comhaire
“Portret van Joseph Tel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en boodschap onderaan rechts. “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
“Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#238
Lot boeken over de familie Kennedy, bevattende: Biografieën over de Kennedydynastie, Ted Kennedy, Robert Kennedy, Jacqueline Kennedy-Onassis etc....
Lot de livres portant sur la famille Kennedy, comprenant des biographies de la dynastie Kennedy, Ted Kennedy, Robert Kennedy, Jacqueline Kennedy-Onassis etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#85
Een paar reproducties van Griekse iconen.
Paire de reproductions d’icônes grecques.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 31 en 39 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#81
Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 99 x 54 cmEstimate: € 20/30 -
#154J.B.V.O.
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 100/120 -
#175J. Van de Veegaete
“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#285
Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 104 x 71 cmEstimate: € 60/80 -
#264Imhof
Een messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 20/30 -
#270
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 50/60 -
#186Berten Speeckaert
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 23 x 29 cmEstimate: € 40/60