#204Jean Bouvery
“Rouen”. Ets.
“Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#302
“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#90
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 25/50 -
#31
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 25/35 -
#303Ute Resch
“Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#74
Een dekselvaas van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
#189L. Manet
“Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.
“Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 201.00 €Estimate: € 50/100 -
#136
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 25/50 -
#108
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#257
“Marine” &”Koeien”. Twee opgehoogde reproducties.
#243L. Cuvelier
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#113Hohner
Een ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 25/35