Drie oude tennisrackets. Slijtage.

Online only
SKU: 0104190138.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #138
Estimate: € 20 / 30

  • #269

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #117

    Een paar zuilvormige glazen vazen. Gaaf.

    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #154
    J.B.V.O.

    “Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

    ”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #315

    Online only
    Dim. h: 7 - 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #140

    Een lot van vijf oude didactische prenten.

    Online only
    Dim. 64 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #21

    -“Een godverdomme....”. Ingekleurde prent door Frans Van Immerseel. -”De Wasvrouw”. Miniatuurtje.

    -“Een godverdomme....”. Estampe en couleurs par Frans Van Immerseel. -”La lavandière”. Petite miniature.
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #179
    Teurelinckx

    “Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.
    Online only
    Estimate: € 60 / 70
  • #176
    R. Brogniet

    “Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.
    Online only
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #49

    Een klepkan een een Brusselse koffiepot van tin. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #106

    Een lot boeken: “België”, “Filip & Mathilde van België”, “Schatten van de aarde”, “50 jaar Artis-Historia”, Brueghel en zijn tijd”, “De Vlaamse primitieven”, “Rubens en zijn tijd” & “Mexico”. Uitgeverij Artis-Historia.

    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #254
    Henri De Grève

    ”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.
    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #205
    Zupo

    “Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.
    Online only
    Dim. 13 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00