#30Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 90 / 100 -
#304“Herderin met schapen bij een molen”. Olieverf op paneel. Slechte staat.
No longer availableOnline onlyDim. 34 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172“Uit de reeks Père Ubu”. Houtgravure. Draagt een handtekening: Rouault.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#49Een klepkan een een Brusselse koffiepot van tin. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#69Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#303Ute Resch“Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 44 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#222Robert Wuythack“Moerbeiboom II. Landschap”. Ets. Gesigneerd en genummerd 22/25.
“Moerbeiboom II. Un paysage”. Eau-forte. Signée et numérotée 22/25.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Een muts en een sjaal van nertsbont.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#43Een schaal van Italiaans glaspasta.
No longer availableOnline onlyDim. b: 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#61LimogesEen porseleinen vaasje met kobaltblauw glazuur met een verguld decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 25