#261
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 34 cmEstimate: € 35 / 50 -
#323PS-67 Scott
Een direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#42
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 16 - 19 cmEstimate: € 15 / 25 -
#318
Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#265
Een juwelenkistje - muziekdoos in de vorm van een kleine buffetpiano.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#272
“Windhond”. Een groepje van aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#97
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 45 -
#120Aghte, Anvers
Een banjobarometer met gebeeldhouwd houten kast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 98 cmEstimate: € 25 / 40 -
#16
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#11
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 126 x 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#12Beloutj
Een Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 92 x 136 cmEstimate: € 40 / 60 -
#86Gloria
Een polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.
Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30 / 40