#54Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.
#144“Kerk te Lissewege”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#10Een klein balustervaasje van Chinees en een cilinderdoosje met deksel van Japans porselein. Beide gemerkt onderaan.
#153Een Hongaars messingen kolenstrijkijzer.
#62Madonna met kind naar Raphael. Een reproductie.
#265Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
#204Aimé Van BelleghemPeriod: 1922-1996“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 240 / 300 -
#96Een lampenvoet/ piëdestal van messing en groen marmer.
#294Een kleine nest of tables.
#166Een lot messing, bestaande uit een kruisbeeld en een kandelaar met domper.
Un lot en laiton composé d'un crucifix et d'un chandelier avec un mouchoir.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 21 cmEstimate: € 10 / 20