Other lots in this auction
-
#228Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Een siervaasje van geel en groen Muranoglas met een voet in de vorm van bladeren.
Vase décoratif en verre de Murano jaune et vert. Piédouche en forme de feuilles.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#167“Muzikanten”. Een jardinière van biscuit en een windhond met jongetje van porselein. Letsel aan pink van de muzikant en drie vingertjes van jongetje.
“Musiciens”. Jardinière en biscuit et un lévrier avec petit garçon en porcelaine. Une petite doigt manque du musicien et trois doigts manquent du petit garçon.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 24 en 16 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#128Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
”Clown”. Un relief en plâtre avec patine dorée. Sur huit exemplaires.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#244Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#300Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. Gemerkt onderaan. Maastricht.
Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome. Maastricht.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19,5 & 20,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#238Een cilindervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Monté en pied de lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#125Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.
Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 48 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#299“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#146Roy“Harpiste in het bos”. Gouache. Gesigneerd.
”Harpiste dans le bois”. Gouache. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 100

