#145Savery
#171
#168
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 120/140 -
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#58
Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#160
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
#128Leon BruninPeriod: 1861-1949
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 20,5.Estimate: € 30/40 -
#183
Drie kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
#131
Een paar reproducties.
#78
“De koperslager”. Een prent in laagjes naar Anton Pieck.
#72
Een reproductie op doek naar de XVIIe eeuw.
Une reproduction sur toile après le 17ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 72 x 96 cmEstimate: € 15/25 -
#110
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
#108
Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
Trois petites reproductions décoratives pour corridas.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 15 cmEstimate: € 30/40
#40
Een gepolijst mineralen dekselpot met gesculpteerd olifantendecor.
Un pot à couvercle minéral poli avec un décor d'éléphant sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#142F. Schmidt
#77GDV, Bruère
Een porseleinen vijzel met stamper.
#132Ant. La Hache
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#156
#173
#266
Een oud weegtoestel.
Une vieille balance.No longer availableOnline onlyDim. H. 52 cmEstimate: € 30/40 -
#161Eddie Verfalle
“Vlaamse boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fermier flamand. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#2Dresden
#73R. Delbeke
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#149
#276
Un bougeoir électrique torsadé et polychrome.No longer availableOnline onlyDim. H. 101 cmEstimate: € 40/60