Similar lots by type
-
#145Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.
Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.No longer availableDim. 19,70 gEstimate: € 400 / 500 -
#315Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).
Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 200 / 300 -
#266Een Venetiaanse luchter van glas met zes lichtpunten.
Lustre en verre de Venise à six lumières.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#125Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.
Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.No longer availableDim. 17,95 gEstimate: € 250 / 300 -
#40Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 80 / 130 -
#255Vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Quatre montres diverses en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#442Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.
Lustre en cuivre jaune de style Empire à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#438Een lampenvoet van verguld brons en koper in Empirestijl op een marmeren voetstuk.
Pied de lampe en bronze et en cuivre de style Empire sur base en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#70Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#835Negen identieke bolvormige koperen luchtertjes met drie lichtpunten met bollen glazen kapjes en centraal bekroond met een vlammetje.
Suite de neuf lustres en cuivre, chaque fois à trois lumières aux abat-jour sphériques et surmontée d’une flamme.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#135Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 350 / 450 -
#26Dupont en ImpactTwee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.
Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#5Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#115Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.
Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.No longer availableDim. 14,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#160Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.
Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 150 / 250 -
#843Een Vlaamse kroon van gechromeerd metaal met negen lichtpunten.
Lustre flamand en métal chromé à neuf bras de lumière.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#641Boch KeramisEen schemerlamp van meerkleurig aardewerk, zeldzaam decor met ijsberen in diverse houdingen. Onderaan gemerkt, gesigneerd Ch. Catteau en genummerd D1063. Vorm 721. Oud lampenmontuur, vaas niet doorboord. 1926-1931. Hoogte vaas: 22,5 cm.
Lampadaire en faïence polychrome, décor rare d’ours polaires en différentes positions. Marque sous la base, signé Ch. Catteau et numéroté D1063. Forme 721. Ancienne monture en lampadaire, vase non troué. 1926-1931. Hauteur vase: 22,5 cm.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 400 / 600 -
#797Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.
Lot de cafetières, de pots à lait etc. en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#10Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.
Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 100 / 150 -
#842Een parapluvormig hallustertje van koper en glas in art decostijl.
Lustre de vestibule de forme parapluie en cuivre et verre. Style art déco.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#130D.R.G.M.Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.No longer availableDim. bruto: 24,34 gEstimate: € 350 / 450 -
#140Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto : 25,67 gEstimate: € 200 / 300 -
#268Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in barokke stijl en op voetstuk van albast.
Candélabre en bronze à cinq lumières. Style baroque, base en albâtre.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#317Een klein vaasje van Brussels aardewerk met bessen in het decor. Gemerkt en genummerd 25/73. Eerste helft XXe eeuw.
Petit vase en faïence de Bruxelles à décor de baies. Marque et numéro 25/73. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#553Een vrouwengezicht van meerkleurig glaspasta.
Visage de femme en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#716Een Jacobean armstoel van gesculpteerd eikenhout. XVIIe eeuw.
Fauteuil de style Jacobean en chêne sculpté. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#796Een kleine commode van gefineerd hout in Transitionstijl met een zwart marmeren blad en drie laden met bronsbeslag. Lichte slijtage.
Petite commode en bois de placage de style Transition à tablette en marbre noir. Trois tiroirs, montures en bronze. Quelques usures.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80 / 100 -
#367Een balustervaasje van cloisonné op geel koper met een meerkleurig decor van pioenrozen en vogels op zwarte fond.
Vase balustre en cuivre jaune cloisonné. Décor polychrome de pivoines et d’oiseaux sur fond noir.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#219“Christus en het embleem van het Lam Gods”. Gepolychromeerd houten heiligenbeeld. Laaggotische stijl.
“Le Christ et l’emblème de l’anneau divin”. Sculpture en bois polychrome. Style bas gothique.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 350 / 450 -
#754Een reeks van vier reproducties van foto’s i.v.m. ruimtemissies Apollo XI, XIII en XV.
Suite de quatre reproductions de photos des missions spatiales Apollo XI, XIII et XV.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#371Val St. LambertTwee verschillende asbakken van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux cendriers divers en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#267Een kleine wereldbol op houten staander.
Petit globe sur pied en bois.No longer availableDim. ø: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#258Een paar vazen van wit porselein met vergulde bloemen-en strikmotieven. Oren in de vorm van zwanen. Tijdperk Empire.
Paire de vases en porcelaine blanche aux motifs dorés de fleurs et de noeuds. Anses en forme de cygnes. Epoque Empire.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#766Twee bergères en twee stoelen van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met een kleurrijke bekleding.
Deux bergères et deux chaises en bois laqué noir de style Louis XV et à la couverture multicolore.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#429Een ovale spiegel in Engelse stijl.
Miroir ovale de style anglais.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 20 / 30

