Other lots in this auction
-
#283Albert Nestler CastellEen lot met 2 vintage precisie-rekenlinialen in originele doos en handleiding.
A lot containing 2 vintage precision slide rules in original box with manual.No longer availableDim. 30 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#445Een moderne witgouden ring van bewogen vorm.
A modern white gold ring of flowing form.No longer availableDim. 8,83 g brutEstimate: € 400 / 500 -
#97Schuco“Elektro-Record 5555”, een vintage kunststoffen speelgoed boot op batterij, in originele doos. En “Schuco 3000”, een vintage metalen speelgoed autootje met opdraaisleutel, in originele doos.
"Elektro-Record 5555," a vintage plastic toy boat with battery operation, in original box. And "Schuco 3000," a vintage metal toy car with wind-up key, in original box.No longer availableDim. 31 & 11 cmEstimate: € 150 / 250 -
#368“Legong danseres”, een massief gesculpteerd houten beeld uit Bali, barst achteraan.
"Legong dancer," a solid wood sculpted statue from Bali, has a crack at the back.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#185Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte broche bezet met een saffier van +- 1 ct. en fijne pareltjes.
An 18 kt yellow gold filigree brooch set with a approximately 1 ct. sapphire and fine pearls.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 300 / 400 -
#244Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve aan de beek”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Farm by the Stream", a painting, oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#211Capo di Monte“Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.
"Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.No longer availableDim. 38 x 34 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#144“Het kegelspel”, een schilderij, olieverf op doek in deels vergulde kader, naar David Teniers. Waarschijnlijk XVIIIde eeuw.
"The bowling game", a painting, oil on canvas in a partly gilded frame, after David Teniers.No longer availableDim. 54 x 91 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#468Een aardewerken beeldje in precolumbiaanse Maya Jaina stijl van een priester of sjamaan. Herstelling aan de arm.
A terracotta figurine in Pre-Columbian Maya Jaina style of a priest or shaman. Restoration on the arm.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#151Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken kruik met gesculpteerd gelaat. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#176Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.No longer availableDim. 100 x 170 x 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#213DelvauxEen vintage lederen Delvaux schoudertas, model Brillant, binnen met label gemerkt.
A vintage leather Delvaux shoulder bag, Brillant model, labeled inside.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 250 / 350

