#694Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.
#418“Guanyin”. Een Chinees gesculpteerd beeldje van jade op houten sokkeltje.
"Guanyin". A Chinese carved jade figurine on a wooden base.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Pastel CeramicaEen lot van geglazuurd keramische clowns, gemerkt Pastel Ceramica, made in Italy.
A lot of glazed ceramic clowns, marked Pastel Ceramica, made in Italy.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#340Gamages London“Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
#136Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
#658“Secours”, een bronskleurig beeld in zamak van een zeebonk, gesigneerd Waagen. Op groen marmeren sokkel.
"Secours", a bronze-colored sculpture in zamak of a sailor, signed Waagen. On a green marble base.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324Dirk StallaertEen schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.
A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#64J. Dubois“Stilleven met meloen, druiven en mandarines.” & “Stilleven met kreeft.” Gesigneerd Dubois.
"Still life with melon, grapes, and mandarins." & "Still life with lobster." Signed Dubois.No longer availableDim. 45 x 60 cm x 2Estimate: € 80 / 120 -
#315Thieme-Becker“Allgemeines Lexikon der bildenden Künstler von der Antike bis zur Gegenwart”. Softcover, 37 delen in 19 banden. Evenals Vollmer, “Allgemeines Lexikon der bildenden Künstler Zwanzigsten Jahrhundert”. Sotcover, 6 banden. Beide in gelijkvormige uitgave, Ed. Deutscher Taschenbuch Verlag, München 1992. Zeer goede staat.
"General lexicon of artists from antiquity to the present". Softcover, 37 volumes in 19 books. Also Vollmer, "General lexicon of artists of the twentieth century". Softcover, 6 volumes. Both in uniform edition, Ed. Deutscher Taschenbuch Verlag, Munich 1992. Very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80