Other lots in this auction
-
#178Een lot van 35 varia zilveren bestek, servetringen, schaaltje, taartschep, etc. Diverse keurmerken.
A lot of 35 assorted silver cutlery, napkin rings, small dish, cake slice, etc. Various hallmarks.No longer availableDim. 1110g - 800‰ - 835‰Estimate: € 550 / 650 -
#584d’Artois Limoges Ancienne Fabrique RoyaleEen Frans porseleinen theeservies met vogels in het decor, bestaande uit theekan, suikerpot, melkkan, 2 kopjes met schoteltje en dienblad. 1 kopje met klein schilfertje aan de rand. Onderaan gemerkt “Limoges Ancienne Fabrique Royale”, gesigneerd d’Artois.
A French porcelain tea set decorated with birds, comprising teapot, sugar bowl, creamer, 2 cups with saucers, and tray. 1 cup has a small chip on the rim. Marked "Limoges Ancienne Fabrique Royale" and signed by d'Artois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#175Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pearshape diamant van +- 0,25 ct. en robijn van +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold necklace set with a pear shape diamond of approximately 0.25 ct. and ruby of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 500 / 600 -
#429Sylvain LambréPeriod: 1889-1958“Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 72 x 81 cmEstimate: € 300 / 400 -
#655Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#527Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.
A lot of 2 carved metal votive tablets, temple tokens, 18th century, Siam.No longer availableDim. 32 & 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#560Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18k yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 400 / 500 -
#609Val Saint LambertEen grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
A large heavy crystal coupe, bordeaux and colorless, marked with Val Saint Lambert sticker. Small chipping damage on the base.No longer availableDim. h 18 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.
A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top.No longer availableDim. 241 x 138 x 45 cmEstimate: € 150 / 250 -
#21Steiff“Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.
“Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Een verzamelalbum met 155-tal munten, waaronder enkele zilveren, met hoofdzakelijk Belgische en Franse origine, 19e-20e eeuw.
A collection album with around 155 coins, including some silver ones, mainly of Belgian and French origin, 19th-20th century.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#344“Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.
"Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.No longer availableDim. h 71 x b 59 cmEstimate: € 40 / 60

