Other lots in this auction
-
#655Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#328ThermosEen vintage bakelieten thermospot. Model 929, made in England.
A vintage bakelite thermos pot. Model 929, made in England.No longer availableDim. h 19 Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Een lot van 4 Chinese houtgesculpteerde panelen in goud, zwart en rood gelakt.
A lot of 4 Chinese wooden carved panels in gold, black, and red lacquer.No longer availableDim. 76 x 34 cm p/sEstimate: € 80 / 120 -
#594Halga Paris LimogesEen lot van 3 Frans porseleinen dekselvazen op schotel met verguld en meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 French porcelain covered vases on saucer with gilded and multi-color floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 30 & ... & 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#123“Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000
"World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.No longer availableDim. h 82 x Ø 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#611Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken dubbel wijnkruikje met gesculpteerd vogelfiguurtje bovenaan. Peru. Enkele barstjes aanwezig.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic double wine jug with a sculpted bird figure on top. Peru. Some small cracks present.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#415Een 18 kt geelgouden hanger bezet diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,35 gEstimate: € 200 / 250 -
#550Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht resp. 0,74 ct. & 0,82 ct.
An 18 kt white gold ring set with white and black brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct. & 0.82 ct.No longer availableDim. 8,9 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#86Een donker eikenhouten commode met 1 lade en 1 deurtje onderaan, en een linnenpers bovenop. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.
A dark oak chest of drawers with 1 drawer and 1 door at the bottom, and a linen press on top. Mechanism made of turned wood, brass, and wrought iron. 19th century.No longer availableDim. 175 x 49 x 75 cmEstimate: € 100 / 150 -
#418“Guanyin”. Een Chinees gesculpteerd beeldje van jade op houten sokkeltje.
"Guanyin". A Chinese carved jade figurine on a wooden base.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#548Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk te herstellen. Binnenin gemerkt.
A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.No longer availableDim. 23 x 27cmEstimate: € 80 / 120 -
#49“Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120

