Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Drie schetsen van mannen ten voeten uit”. Tekeningen op papier. Alle drie gesigneerd. In één lijstje.
Jozef Mous
Period: 1896-1968

“Drie schetsen van mannen ten voeten uit”. Tekeningen op papier. Alle drie gesigneerd. In één lijstje.

"Three full-length sketches of men. Drawings on paper. All three signed. In one frame."
Dim. 17 x 12 cm (x 3)
SKU: 1712240412.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #412
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #510

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,26 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of 0.82 ct. and diamonds totaling 0.26 ct.
    No longer available
    Dim. 7,13 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #531
    Alfons De Roeck
    Period: 1896-1982

    “Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld. Onderaan gesigneerd.

    "Maria with child". A polychrome wooden sculpture. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #67
    Gucci

    Een zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.

    A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.
    No longer available
    Dim. H. 16 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #192

    Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.

    A pair of Italian Corcesca spears with cross-shaped points.
    No longer available
    Dim. 199 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #3
    Simplex

    “Model A”. Een antieke metalen schrijfmachine in originele doos, gemerkt Simplex. Begin 20e eeuw.

    "Model A". An antique, metal typewriter in original box, marked Simplex. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #687

    Een viool in koffer, met label ‘Stradivarius’, ‘1738’.

    A violin in case, with label 'Stradivarius', '1738'.
    No longer available
    Dim. l 59 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #653

    Een Amerikaanse brandweerhelm; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.

    An American firefighter helmet; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.
    No longer available
    Dim. 23 x 38 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223

    Een zilveren koffiestel, bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot. Keurstempels aan weerskanten.

    A silver coffee set, consisting of a coffee pot, creamer, and sugar bowl. Hallmarks on both sides.
    No longer available
    Dim. 26 & ... & 13,5 cm - 930g
    Estimate: € 300 / 400
  • #655

    Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.

    Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #45

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met amethist van +- 1 ct. en fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold ring set with amethyst of +- 1 ct. and fine pearls.
    No longer available
    Dim. 2,70 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #249
    Staf Zerk

    “Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.

    "The drydock in Antwerp", a painting, oil on canvas, signed in the lower left corner.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #592

    “Polderzicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan monogram “FR”.

    "Polderzicht". A painting, oil on board. Monogram "FR" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More