#90Een glazen haardscherm in gechromeerd metalen frame.
#95‘De denker’, een bronzen beeldje op marmeren sokkel, naar Rodin.
#170Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
A hand-knotted Persian rug.No longer availableOnline onlyDim. 135 x 90cmEstimate: € 60 / 80 -
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
#32Een oude koperen ketel.
#166Indo-HerizEen Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#48Een ninja zwaard, speelgoed.
A ninja sword, toy.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#194CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#259Vier verschillende zilveren kettingen hangers. 925 en 835‰.
#106Capodimonte‘Bloemenweelde’, een polychroom biscuit bloemstuk gemerkt Capodimonte.
‘Floral beauty’, a polychrome biscuit flower arrangement marked Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h 23.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#165MuresEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
An Art Deco tray in porcelain and chrome-plated metal. Marked with several numbers underneath.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 45 x 27 cmEstimate: € 15 / 25