#46Een kunststof wandornament met 2 voorstellingen van Boeddha.
#92Een modern Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#189Een lot van vijf kleine wollen karpetten, Mori, Perzisch en mechanisch.
#13Zes diverse presse-papiers met veelkleurige inclusies.
Six diverse paperweights with multicolored inclusions.No longer availableOnline onlyDim. H.7,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#129CapodimonteEen koppel in polychroom biscuit op verguld voetje, gemerkt Capodimonte.
A pair in polychrome biscuit on gilded base, marked Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#113Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.
A polychrome vase of Chinese porcelain with decorations of figures and flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 33,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#53Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas van Kaiser met een decor van bloemen aan een tak en een vogel.
#247Een anieke mijnwerkerslamp.
#112BergenEen polychroom art-deco vaas, gemerkt Bergen en genummerd 814/2.
A polychrome Art Deco vase, marked Bergen and numbered 814/2.No longer availableOnline onlyDim. h 18.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#207Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#24Een haan in kunststof, Capodimonte, Guissepe Armani.
A rooster in plastic, Capodimonte, Guissepe Armani.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 10 / 20