#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
#138HamadanEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableOnline onlyDim. 215 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
#234Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 133 x 200cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Relief in aardewerk met afbeelding van een engeltje. Gemerkt achteraan met een haan.
Terracotta relief depicting an angel. Marked on the back with a rooster.No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#96Een lot van drie koperen kandelaars.
A lot of three copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#238Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#181Een machinaal wandtapijt, vermoedelijk Iranees.
#232Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#14Een lot van een zwaard en een dolk, decoratief.
A lot of a sword and a dagger, decorative.No longer availableOnline onlyDim. l 80Estimate: € 30 / 40