#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#235Een beeldje van een jonge zwerver in biscuit, gemerkt Galos.
#194CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#130Een ronde zuilsokkel uit ingelegd marmer. Filipijns handwerk.
#255Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
#229Een Perzisch handgeknoopte loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 63cmEstimate: € 25 / 50 -
#256Drie zilveren kettingen met twee zilveren hangers. 835 en 925‰.
#53Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas van Kaiser met een decor van bloemen aan een tak en een vogel.
#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#92Een modern Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A modern Chinese porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 45,5 x Ø20 cmEstimate: € 40 / 60