#40Een 18 kt wit- en gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.80 ct in total.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 650 / 750 -
#350Een 18 kt witgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold art deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 600 / 800 -
#297Toussaint - Langenscheidt“Sachs-Villatte Enzyklopädisches Französisch-Deutsch”, 1883.
"Sachs-Villatte Encyclopedic French-German”, 1883.No longer availableDim. 7 x 26.5 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#153Een 18e eeuwse houten Madonna met kind, resten van polychromie.
#22‘Stilleven met bloemenvaas en kandelaar’, olieverf op paneel.
'Still Life with Flower Vase and Candlestick', oil on panel.No longer availableDim. 45/31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#592Een klassieke spiegel in goudkleurige kader.
#318Een geglazuurd keramisch Christusbeeld, brutalistische vormgeving.
A glazed ceramic Christ statue, in a brutalist design.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#117Eel gevarieerd lot van 3 zilveren items bestaande uit: een sauskommetje, Engelse keuren, Birmingham 1915, een ananas gemerkt 800 fb en een dop van een strooier met Minerva keurmerk. 235 gram
#504Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#173NintendoEen Nintendo 64, met controller, Adapter en AV kabel. Herstelling aan hoek, rechts vooraan.
A Nintendo 64, with controller, adapter, and AV cable. Repair at front right corner.No longer availableEstimate: € 40 / 60