• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Drie staffen van stamhoofden van gebeeldhouwd hout. Tshokwé en Kwelé.

Three staffs of tribal chiefs made of carved wood. Tshokwé and Kwelé.
Dim. 110. 87 & 68 cm
SKU: 2511250493.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #493
Estimate: € 120 / 150

  • #40

    Een 18 kt wit- en gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.80 ct in total.
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #350

    Een 18 kt witgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt white gold art deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.
    Dim. 6,65 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #297
    Toussaint - Langenscheidt

    “Sachs-Villatte Enzyklopädisches Französisch-Deutsch”, 1883.

    "Sachs-Villatte Encyclopedic French-German”, 1883.
    Dim. 7 x 26.5 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #153

    Een 18e eeuwse houten Madonna met kind, resten van polychromie.

    An 18th-century wooden Madonna with child, traces of polychromy.
    Dim. h 82 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #22

    ‘Stilleven met bloemenvaas en kandelaar’, olieverf op paneel.

    'Still Life with Flower Vase and Candlestick', oil on panel.
    Dim. 45/31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #592

    Een klassieke spiegel in goudkleurige kader.

    A classic mirror in a gold-colored frame.
    Dim. 77/62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183

    Een schrijftafel op wieltjes met groen lederen blad en twee laden. Met beukenhouten armstoel.

    A writing desk on wheels with green leather top and two drawers. Includes a beechwood armchair.
    Dim. H 74, B 99, 76 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #318

    Een geglazuurd keramisch Christusbeeld, brutalistische vormgeving.

    A glazed ceramic Christ statue, in a brutalist design.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117

    Eel gevarieerd lot van 3 zilveren items bestaande uit: een sauskommetje, Engelse keuren, Birmingham 1915, een ananas gemerkt 800 fb en een dop van een strooier met Minerva keurmerk. 235 gram

    A varied lot of 3 silver items consisting of: a sauce boat, English hallmarks, Birmingham 1915, a pineapple marked 800 fb, and a shaker lid with Minerva hallmark. 235 grams.
    Dim. h 9 cm (ananas)
    Estimate: € 160 / 220
  • #504
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Portrait of a young woman', oil on canvas. Signed L. Sebregts. Sebregts received his training at the Antwerp Academy and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #173
    Nintendo

    Een Nintendo 64, met controller, Adapter en AV kabel. Herstelling aan hoek, rechts vooraan.

    A Nintendo 64, with controller, adapter, and AV cable. Repair at front right corner.
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00