#449Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden 19de eeuw. Met Micca Dust.
#97Val Saint LambertEen lot van 4 kristal Val Saint Lambert schalen met vergulde randen en delen, onderaan gemerkt.
#220Een 18 karaats roze kleurige hanger bezet met kleine briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en maansteentjes.
An 18 carat pink colored pendant set with small brilliants with a combined weight of +- 0.30 ct and moonstones.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#104Frans Ros“Interieur van Begijnhofkerk ofte St-Margaretakerk te Lier” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Interior of St-Margaretakerk in Lier” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 99 x 109 cmEstimate: € 100 / 120 -
#680Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#397Een lot van 5 Japans porseleinen vaasjes, waaronder Kutani en Imari. Onderaan gemerkt
#374‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
#355Een handgeknoopt oriëntaals tapijt in Hereke zijde.
A hand-knotted oriental carpet in Hereke silk.No longer availableDim. 61 x 43cmEstimate: € 100 / 120 -
#361Een industriële stijl tafellamp.
An industrial style table lamp.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 40 / 60