#161Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Troika, een menner op een slede, getrokken door drie paarden”. Bronzen groepje. Draagt handtekening.
"Troika, a charioteer on a sleigh drawn by three horses". Bronze group. Bears signature.No longer availableDim. 22 x 42 cmEstimate: € 800 / 900 -
#532BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56409.
An Iranian hand knotted rug, With certificat numbered 56409.No longer availableDim. 210 x 97cmEstimate: € 50 / 80 -
#339MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
#638Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.
A wooden sculpted figurine of an African mask.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 125 -
#285Marc SleenNero. 13 albums uitgegeven door Het Volk (matige tot slechte staat) en 23 albums uitgegeven door Standaard Uitgeverij (overwegend jaren zeventig) in vier kleuren (zeer goede staat), op Het Bobo Beeldje na.
Nero. 13 albums published by Het Volk (moderate to poor condition) and 23 albums published by Standaard Uitgeverij (mostly 1970s) in four colors (very good condition), except for Het Bobo Beeldje.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#626Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
An Art Deco bowl, with blue in the mass. In the style of Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#461Een grote halsvaas van veelkleurig Japans porselein , versierd met geisha’s en landschappen in uitsparingen. Omringd door bloeiende pioenen. Kleine schilfer aan de rand en restauratie aan de bodem. Tijdperk Meiji.
A large neck vase of multicolored Japanese porcelain, decorated with geishas and landscapes in recesses. Surrounded by blooming peonies. Small flake on the edge and restoration on the bottom. Era Meiji.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#208Een kobalt blauwe cassolette met vergulde accenten, messingen monturen en romantisch decor. In de manier van Sèvres.
A cobalt blue cassolette with gilded accents, brass mounts and romantic decor. In the manner of Sevres.No longer availableDim. h 109 cmEstimate: € 80 / 120 -
#260DelvauxEen rode zijden foulard met D logo in het motief, gemerkt Delvaux.
A red silk foulard with D logo in the motif, marked Delvaux.No longer availableDim. 65 x 68 cmEstimate: € 130 / 150 -
#537Royal Dux"The Wood Gatherer Star" Polychroom aardewerk sculptuur. Gemarkeerd met een roze driehoek.
“The Wood Gatherer Star” Polychrome earthenware sculpture. Marked with a pink triangle.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 200