#537Royal Dux"The Wood Gatherer Star" Polychroom aardewerk sculptuur. Gemarkeerd met een roze driehoek.
“The Wood Gatherer Star” Polychrome earthenware sculpture. Marked with a pink triangle.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#401Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .
group of 7 recent Cantonese decor bowls, bowls and vases with lids. Marked at the bottom.No longer availableDim. h: 14 cm Ø 36 en 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#605Een mid-century vitrinekast met koperen hoeken en 2 schuifdeuren.
A mid-century display cabinet with copper corners and 2 sliding doors.No longer availableDim. 67 x 80 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen en spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings and playing figures in the decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Een paar Brussels porseleinen vazen met bloementafereel en vergulde elementen in het decor. Onderaan genummerd.
#244Monelli“De druivenplukkers.” Aardewerken sculptuur. Gesigneerd Tiziano Galli.
“The grape pickers”. Earthenware figure. Signed Tiziano Galli.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#32“Top Gun”. Filmaffiche voor de film met Tom Cruise uit 1986. Franse versie. Gevouwen.
#314Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#446Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 325 x 225cm -
#74Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht in de lente met eenden’ door Henri Joseph Pauwels in vergulde kader.
'Farm view in spring with ducks' by Henri Joseph Pauwels in gilded frame.No longer availableDim. h 69 x b 64 cmEstimate: € 80 / 120