#364Een messing juwelenkistje uit het eerste deel van de vorige eeuw met de voorstelling van dieren. De sleutel ontbreekt.
A brass jewelery box from the first part of the last century depicting animals. The key is missing.No longer availableDim. 11.5 x 20 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#598Een oranjebruine glazen bolvaas, onderaan gemerkt Specktrum.
#251Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, bordeaux in de massa. Vermoedelijk jaren 30.
#424Rémy Cornelissen“Don Quichot” Litho, genummerd 21/50. Gesigneerd buiten de plaat.
“Don Quixote” Lithograph, numbered 21/50. Signed outside the plate.No longer availableDim. 75 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#618Een grote Japans porseleinen Imari jardiniere en schotel met vergulde randen en bloementafereel.
A large Japanese porcelain Imari jardiniere and dish with gilt edges and floral scene.No longer availableDim. 31 x Ø37cmEstimate: € 50 / 80 -
#493Een beeld bronzen van een gespierd paard op marmeren sokkel, naar Botero.
#317Een grote reservistenkruik ‘Herinnerung an meine Dienstzeit’.
A large reservist jar 'Herinnerung an meine Dienstzeit'.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 60 / 70 -
#218Een uit kunststof gesculpteerd beeld van een gesluierde Venus Italica met ontblote borst, op houten voet.
A plastic sculpture of a veiled Venus Italica with a bare chest, on a wooden base.No longer availableDim. 79cmEstimate: € 100 / 150 -
#491David ThaiEen glazen schaal in grijs, zwart en goud door David Thai, niet gesigneerd.
#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
A contrabarometer on a brown mahogany panel. By Dingens Barometers, made in Belgium.No longer availableDim. 105cmEstimate: € 200 / 300