#642Een Afrikaans gesculpteerd houten beeld van een olifant.
An African carved wooden statue of an elephant.No longer availableDim. 45 x 82 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#428Een Val Saint Lambert kristallen drie-armige kandelaar met rood in de massa, met label en onderaan gesigneerd.
A Val Saint Lambert crystal three-armed candlestick with red in the mass, labeled and signed on the bottom.No longer availableDim. 17 x 23cmEstimate: € 125 / 175 -
#522Salvador Dali“Compositie met duif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 61/250 buiten de plaat.
#97Val Saint LambertEen lot van 4 kristal Val Saint Lambert schalen met vergulde randen en delen, onderaan gemerkt.
#418Een Chinees porseleinen dekselpot met bloemen en hanentafereel beschilderd. Op houten sokkel.
Chinese porcelain lidded jar with flowers and a rooster scene painted. On wooden base.No longer availableDim. 26 x Ø21cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Een Chinees schaaltje met het decor van 2 spelende kinderen.
Chinese dish with the decor of 2 playing children.No longer availableDim. l 27.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#243Een paar girandoles met 5 lichtpunten.
#638Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.
A wooden sculpted figurine of an African mask.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 125 -
#367Een grote schaal in faience gemerkt BOCH.
A large bowl in faience marked BOCH.No longer availableDim. l 37 cmEstimate: € 35 / 45 -
#535Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#60Een parelhalssnoer met verguld slot.
A pearl necklace with a gold-plated clasp.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80