#405“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#394“Abstract met relatie tot de maan.” Gedateerd April 1972. genummerd 92/100. gesigneerd buiten de plaat.
“Abstract with relation to the moon.” Dated April 1972. numbered 92/100. signed outside the plate.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#319Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#690Een sac-à-perles plafondlampje in koper en kristal.
#265Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linnen band.
Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linen band.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#218Een uit kunststof gesculpteerd beeld van een gesluierde Venus Italica met ontblote borst, op houten voet.
A plastic sculpture of a veiled Venus Italica with a bare chest, on a wooden base.No longer availableDim. 79cmEstimate: € 100 / 150 -
#625Een strakke moderne salontafel in zebrano fineer.
A sleek modern coffee table in zebrano veneer.No longer availableDim. 28 x 130 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Een Chinees schaaltje met het decor van 2 spelende kinderen.
Chinese dish with the decor of 2 playing children.No longer availableDim. l 27.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#171Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
A silver plated coffee and tea set. Four pieces on tray.No longer availableDim. h:Estimate: € 200 / 250 -
#545Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#648Val Saint LambertEen paar pique-fleurs van geslepen kristal, een blauwe en rode.
A pair of cut crystal pique fleurs, one blue and one red.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 60 / 80