#569Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#537Royal Dux"The Wood Gatherer Star" Polychroom aardewerk sculptuur. Gemarkeerd met een roze driehoek.
“The Wood Gatherer Star” Polychrome earthenware sculpture. Marked with a pink triangle.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#84‘Landweg met hoeve’, olie op doek, rechtsonder gesigneerd.
#433Een paar Chinese vazen met florale decoratie, onderaan gemerkt.
#375Een oud massief Engels klaptafeltje met inklapbare pootjes.
#220Een 18 karaats roze kleurige hanger bezet met kleine briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en maansteentjes.
An 18 carat pink colored pendant set with small brilliants with a combined weight of +- 0.30 ct and moonstones.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#548Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.
#619Liberio Bretas“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
#195Dingens BarometersEen contrabarometer, gemerkt Dingens Barometers. Genummerd K106CHR.
#1Alfred DubucandPeriod: 1828 - 1894Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.
A bronze statue of a pheasant. Signed.No longer availableDim. 17 x 29 cmEstimate: € 70 / 100 -
#8Porcelain Classics PierrotEen porseleinen pierrot pop in zwart. In originele doos. Gemerkt “Porcelain Classics Pierrot”.
A porcelain pierrot doll in black. In original box. Marked "Porcelain Classics Pierrot".No longer availableDim. 42cmEstimate: € 30 / 40 -
#82Jan Govaerts“Boszicht met watermolen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forest view with water mill.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 40 / 50