#586Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 160 x 100cmEstimate: € 35 / 45 -
#311Val Saint LambertEen lot van 2 kristallen Val Saint Lambert vazen rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#641Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
#592BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56437. Met certificaat.
An Iranian hand-knotted carpet, numbered 56437. With certificate.No longer availableDim. 192 x 104cmEstimate: € 40 / 60 -
#43NathanEen beige lederen handtas, gemerkt N.
A beige leather handbag, gemerkt N.No longer availableDim. h 25 x b 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#52Jan Govaerts“Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.
“Peperstraatje in Rupelmonde.” Oil on board. Dated 1964. Signed.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79“Hoevezicht bij akker.” & “Dorpzicht bij Mariaburg.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk door Bouwaers.
“Farm view at field.” & “Village view near Mariaburg.” Oil paint on panel. Presumably by Bouwaers.No longer availableDim. 15 x 22 cm & 12 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#501Een paar blauw-wit porseleinen dekselpotten met draken in het decor.
#430Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,28 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of +- 0.28 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 480 / 550 -
#395Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 200 x 140cmEstimate: € 40 / 60 -
#500Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.
#604BidjarEen Indisch handgeknoopt tapijt, genummerd 101504.Met certificaat.
An Indian hand-knotted carpet, numbered 101504. With certificate.No longer availableDim. 141 x 70cmEstimate: € 50 / 80