#699LombardEen lot van 12 Ric Hochet hardcover strips.
#107“De Karnster.” Bronzen sculptuur. 20ste eeuws.
“The churner.” Bronze sculpture. 20th century.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359Flavio PoliEen vintage vaas uit de Sommerso reeks van Murano ontworpen door Flavio Poli.
A vintage vase from the Sommerso series by Murano designed by Flavio Poli.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#383Een aardewerken vaas, stijl West-Duits. Onderaan genummerd.
An earthenware vase, West German style. Numbered at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669Een verguld bronzen kerkkandelaar.
#31Een lot van 5 stuks kwikglas, ook wel poor-mans silver genoemd. Bestaande uit een schaaltje en 4 kandelaars.
#150Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 1.08 ct.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#27Val Saint LambertEen lot van 2 kristallen Val Saint Lambert asbakken met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
#88Een set van 2 Wedgwood borden in het typische blauw en wit decor.
A set of 2 Wedgwood plates in the typical blue and white decor.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 70 -
#666Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#508Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#506BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt genummerd 56418.
An Iranian hand-knotted carpet, numbered 56418.No longer availableDim. 187 x 108cmEstimate: € 40 / 60