#513Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.
#414Steve Hase“Zicht te Geneve.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1961.
#388Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa.
#443Een grote Imari porseleinen schaal.
A large Imari porcelain bowl.No longer availableDim. Ø46cmEstimate: € 40 / 50 -
#351ViertascaGiuseppe Armani. "Adelaar met gespreide vleugels". Groot sculptuur van veelkleurige biscuit. Gemerkt Edizione Limitata 114/1000. Met label en op houten sokkel.
Giuseppe Armani. "Eagle with Spread Wings". Large sculpture of multicolored biscuit. Marked Edizione Limitata 114/1000. With label and on a wooden base.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#119Gaston De Vel“Watermolen te Retie” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘96.
“Water mill in Retie” Watercolor on paper. Signed. Dated '96.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 220 / 360 -
#657MärklinEen lot van Märklin treinen bestaande uit, stoomlocomotief, wagon en kolenwagen, blik en metaal. Locomotief R12910, Wagon 18740, Kolenwagen 899.
A lot of Märklin trains consisting of a steam locomotive, wagon and coal wagon, tin and metal. Locomotive R12910, Wagon 18740, Coal Wagon 899.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#238Een metalen top hat reclame attribuut met gepatineerde verf en muurbevestiging.
A metal top hat advertising attribute with patinated paint and wall mounting.No longer availableDim. 48cmEstimate: € 100 / 150 -
#139Jules De CortPeriod: 1918-1999“Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 240 / 360