Other lots in this auction
-
#6Royal Zuid-holland
Een sierjardinière van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een bolle vaas, een schenkkan en een jardinière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 25 / 40 -
#103Céramique Montoise
Een schenkkan en een paar kandelaars van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 19 & 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#5Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens plateel, bestaande uit twee zeshoekige tazza’s, twee vaasjes en een rokersstel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 35 / 50 -
#138
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een dekseldoos, drie vaasjes en twee kruikjes. Diverse merken. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 30 / 45 -
#86Royal Zuid-Holland
Twee verschillende grote schenkkannen met meerkleurige bloemendecors ‘Margaret’ & ‘Vernon’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 35 -
#116céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit twee pique-fleurs, een kwispedoor, een vaas op voet, een kandelaar en een bol kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#125Céramique Montoise
Een lot meerkleurgig Bergens plateel, bestaande uit vier verschillende vaasjes, een hoog schenkkannetje, een klompje en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#76Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie schenkkannen, een lage vaas, een oorvaasje en een asbak met tabakspot. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 9 - 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#26Céramique Montoise
Een driedelig rokersstelletje op plateau en een sierjardinière van Bergens aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloesems, gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 7 - 14 cmEstimate: € 25 / 45 -
#129Céramique Montoise - Ären plateel
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote schenkkan, een tulpenvaas en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 14 - 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#118Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie verschillende schenkkannen en een grote flesvaas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 - 30 cmEstimate: € 20 / 30