#471Een paar Chinees porseleinen bloempotten met een polychroom decor van bloemen en vogels.
#521Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.
#48KeramisEen geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.
#583Een geglazuurde aardewerken piëdestal. In bruintinten van donker naar licht. Gemerkt; L.A.P., Leeds, Engeland. De pilaar heeft een klein beetje schilferschade aan de basis.
#388Ton JacobsPeriod: 1952-2000Een bronzen beeldje, toegeschreven aan Ton Jacobs. Onderaan gemerkt.
#607Een Indonesische Kris met schede uit hout en metaal en gedamasceerd lemmet.
An Indonesian Kris with sheath made of wood and metal and a blade made of damascus steel.No longer availableDim. l 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Juul De CortPeriod: 1918-1999‘Dorpszicht’, olieverf op doek. Getekend; J. De Cort.
#294Alex Ghijselinck‘Dansend in het park’, acrylverf op doek, naar Auguste Renoir.
'Dancing in the Park', acrylic on canvas, after Auguste Renoir.No longer availableDim. 160/78 cmEstimate: € 60 / 80 -
A wooden chest of drawers in Louis XV style with three drawers and marquetry decoration.No longer availableDim. 73 x 93 x 46,5 cmEstimate: € 40 / 60