Other lots in this auction
-
#201Jäger, Eisenberg
Een serviesje van Duits porselein met Saksisch decor, bestaande uit twee maal zes kopjes met ondertasjes, een theepot, suikerpot, melkpotje, een boterpot, zes bordjes en een schaaltje met zes eierdopjes. Onderaan gemerkt.
Un service en porcelaine allemande à décor saxon, composé de deux fois six tasses avec soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un beurrier, six assiettes et un bol avec six coquetiers. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#534
Een witgepatineerd tafeltje in Lodewijk XVI-stijl met onyxen blad.
Une table de style Louis XVI patine blanche avec plateau en onyx.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#423
Een antieke bronzen Bodhisattva.
Un bodhisattva en bronze antique.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/150 -
#86
Een gefineerde notenhouten speeltafel met uitneembaar speelvlak met aan de ene kant fineer, aan de andere groen vilt en eronder een schaakbord. Onder het kantelblad een opbergruimte.
Une table de jeu en placage de noyer avec surface de jeu amovible avec placage d'un côté, feutre vert de l'autre et un échiquier en dessous. Espace de rangement sous le plateau basculant.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#186
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#330
Een geborduurd Kasjmier tafelkleedje met een botehmotief rond een centraal medaillon. Iran, omstreeks 1900.
Une nappe en cachemire brodée d'un motif boteh autour d'un médaillon central. Iran, vers 1900.No longer availableDim. 120 x 92 cmEstimate: € 350/400 -
#92Wilma
“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#307
Een lot van drie antieke seinlampen, waarbij twee Engelse en de andere Belgisch.
Un lot de trois lampes de signalisation anciennes, deux anglaises et l'autre belge.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 30/50 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zonnig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme ensoleillée. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 c 46 cmEstimate: € 60/80 -
#41
Vier antieke gesculpteerd eikenhouten consoles/ ornamenten met leeuwenkopjes, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre consoles/ornements antiques en chêne sculpté à têtes de lion, dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 16 & 33 cmEstimate: € 40/60 -
#24Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
Drie gravures met voorstellingen van het Steen te Antwerpen, gesigneerd en genummerd 90/100 (22 x 38 cm, ruitje beschadigd), 2/50 (38 x 34 cm) en 81/100 (26 x 35 cm) buiten de plaat.
Trois gravures représentant le Steen à Anvers, signées et numérotées 90/100 (22 x 38 cm, vitre endommagée), 2/50 (38 x 34 cm) et 81/100 (26 x 35 cm) à l'extérieur de la plaque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#664
Een lot van drie antieke merklappen, waarbij één gedateerd 1756.
Un lot de trois échantillonneurs antiques dont un daté de 1756.No longer availableDim. 52 x 56; 44 x 29 & 44 x 28 cmEstimate: € 150/200