#97Dubois, Bouffioulx
Twee vazen van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecors, waarbij één met vogels en één met hiërogliefen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#70Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. h: 24 - 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#109Royal Zuid-Holland
Twee bolle kruikjes van meerkleurig Gouds aardewerk. Eén zonder stop. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#130Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
#104Eerste Steenwijker Kunst Aardewerk Fabriek
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende vazen en een ol kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 15 / 35 -
#137céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#18Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 1ç cm; Ø: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#2
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een siervaas met Egyptische tekens van Guerin, een sierkruik van Pitot en een merkwaardige koffiepot van Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 22 & 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62Royal Zuid-Holland
Een art nouveau oorvaas van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel, bestaand uit twee kleine vaasjes, een dekselpot (Deksel niet origineel), een luciferhouder, een sierschotel en twee schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 8 - 10; Ø: 8 - 23 cmEstimate: € 25 / 45 -
#126Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een dekseldoosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 7 - 15 cmEstimate: € 25 / 35