Other lots in this auction
-
#129Céramique Montoise - Ären plateel
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote schenkkan, een tulpenvaas en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 14 - 30 cmEstimate: € 25/40 -
#123
Een paar glansplatelen miniatuur balustervaasjes, een tazza en een glansplatelen schotel. De eerste gemerkt van ‘Talos’, de laatste van ‘De duif’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 6 - 13 cmEstimate: € 25/40 -
#4Jumbo, Gouda
Een lot geglazuurd Gouds aardewerk, bestaande uit een klein vaasje, acht kannetjes en een opengewerkte vaas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 25/35 -
#56Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een schenkkan en een schotel met decor ‘Londres’, een grote balustervaas en een schotel met decor ‘Blufri’, een dekselvaas met decor ‘Logani’ en een schotel met decor ‘Bianca’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20 - 40 cm; Ø: 30 - 33 cmEstimate: € 30/50 -
#102Royal Zuid-Holland
Twee schenkkannetjes van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Corona’. Begin ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 20/30 -
#87Royal Goedewagen, Gouda
Twee dekselpotten en een sierbord van meerkleurig plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 15/25 -
#138
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een dekseldoos, drie vaasjes en twee kruikjes. Diverse merken. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 30/45 -
#41Koninklijke Goedewagen, Holland
Een lot meerkleurig plateel, bestaande ut een art deco pique-fleurs, een art nouveau vaasje, een kannetje, een kopje, een kannetje met het wapen van Harderwijk, een visschotel en een spreukenbord. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 4 - 18 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 25/40 -
#10Royal Zuid-Holland
Drie stuks Gouds plateel, bestaande uit een grote vaas met decor ‘Congola’, een kruikje met decor ‘Bernadet’ en een schaaltje met decor ‘Effect’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 9 - 26 cmEstimate: € 30/50 -
#91Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote ronde schotel, twee diepe schotels een achthoekige schaal, een lage kom, drie schenkkannen en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 16 - 18 cm; Ø: 22 & 30 cmEstimate: € 20/45 -
#16Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannetjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 40/60 -
#83Dubois, Bouffiouix
Een lot Waals steengoed, bestaande uit drie kandelaars, twee kroezen, een vaasje en een kom met handvat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 25/35