Other lots by Ivora, Gouda
Other lots in this auction
-
#162
Een lot van zes stuks Belgisch steengoed, bestaande uit drie vazen, een schenkkan, een lampvoet en een asbak. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 26 cm -
#121Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een luciferhouder en een pique-fleurs zonder montuur met decor ‘kurba’ en een asbak en een potje met decor Lesina. Jaren ‘20. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 11 - 16 cm -
#175Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cm -
#164
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk met bloemendecors. Onderaan gemerkt ‘Majolica, Holland’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cm -
#15
Negen verschillende sierkannen van blauw en wit Hollands plateel. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 34 cmEstimate: € 45 / 55 -
#30Royal Zuid-Holland, Gouda
Drie grote schenkkannen met grote tuit en twee bolle schenkkannen van meerkleurig plateel. Respectievelijke decors ‘Camelia’, ‘Kabor’, ‘Ridge’(?), ‘Trix’ & ‘Nagar’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#49Tiko, Gouda
Een lot van acht kannetjes en vaasjes van Gouds aardewerk met groenblauw glazuur. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van een vogel op een tak, bestaande uit een hoge en twee lage vazen, een mandje, twee schalen, een aperitiefschaal en vijf kleine bordjes. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#83Royal Goedewaagen
Een gevarieerd lot aardewerk, bestaande uit een buikvaas, een bierpul, een kannetje, een schotel op voet, een tabakspot en een reclamestaandertje. Allen gemerkt
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#35Royal Zuid-holland
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee vazen, twee kannen, een asbak en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 4 - 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#142Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#18
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit vaasjes, flesjes, kopjes, een bonbonnière, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 18 cmEstimate: € 40 / 50