Other lots by Ivora, Gouda
Other lots in this auction
-
#10Schoonhoven, Holland
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een art nouveau kandelaar en kruik, een kannetje, een asbak en twee sierbordjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 19 cmEstimate: € 30/50 -
#168Céramique Montoise
Een lot van vier stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een sierjardinière in de vorm van een vis, een mandje, een oorvaas en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 - 27 cm -
#37Céramique Montoise
Twee designcoupes, een kan, een klompje en een tonvormige tabakspot van meerkleurig aardewerk met decors van vogels op bloeiende takken. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6 - 16 cmEstimate: € 30/35 -
#159Royal Goedewaagen, Gouda
Een bol aardewerken vaasje met meerkleurig bloemendecor met details in goudverf. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cm -
#58Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander en met zes borreltjes. Zonder kraantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 30/40 -
#121Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een luciferhouder en een pique-fleurs zonder montuur met decor ‘kurba’ en een asbak en een potje met decor Lesina. Jaren ‘20. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 11 - 16 cm -
#69Céramique Montoise
Een hoornvaas, een kwispedoor, een buikvaas (randschilfer) en een oorvaas van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 25/35 -
#139Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, versierd met bloemendecors, bestaande uit een grote schotel op voet, een eironde vaas, twee oorvazen, een klein vaasje en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 25 cm; Ø: 32 cm -
#71Zenith, Gouda
Drie vaasjes en een kannetje van plateel met groen en verguld decor ‘Carmen’. Onderaan gemerkt. Eén vaasje met randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 20/40 -
#19
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit twee bierpullen van KLM, een bonbonnière (deksel niet origineel), drie asbakken, een schaaltje met oor, een ovaal schaaltje, een kommetje, een plaquette met de kerk van Gouda en een pijpenhoudertje.
Lot de faïences hollandaises bleues et blanches comprenant deux chopes de la KLM, une bonbonnière (couvercle rapporté), trois cendriers, un plat à anse, un petit plat ovale, un bol, une plaquette représentant l’église de Guda et un porte-pipe.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 - 17 cmEstimate: € 30/40 -
#76
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30/35 -
#148Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm