Similar lots by type
-
#125
“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
“Diploma Archfraternity of Our Lady of the Sacred Heart. Press on paper.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 48 cmEstimate: € 15/20 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#156Crystal Maastricht
Een paar kleine vaasjes in gegoten kristal, blauw en mauve in de massa.
A few small vases in molded crystal, blue and mauve in the mass.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 10 cmEstimate: € 35/45 -
#274
Een lot van 5 kunstboeken, met onderwerp: De vlaamse primitieven, Willink, Ensor, Breitner en Rembrandt.
A lot of 5 art books, with subject: The Flemish Primitives, Willink, Ensor, Breitner and Rembrandt.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 50/60 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
A colorless glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
A vase of cut colorless crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#95
Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60/80 -
#260
Een groot lot glas en kristal 11 items, met karaffen, vazen en schalen, kleurloos en gekleurd.
A large lot of glass and crystal 11 items, with decanters, vases and bowls, colorless and colored.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. L.24 cmEstimate: € 25/35 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#88Viners of Sheffield
Een verzilverd metalen theepotje.
A silver plated metal teapot.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20/30 -
#171
Een vintage kristal kleurloos vaasje op zwart vierkante voet.
A vintage crystal colorless vase on a black square foot.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 19 x Ø 9 cmEstimate: € 25/35 -
#299Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#115Val Saint Lambert
Een paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 9,5 cmEstimate: € 30/45 -
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#37
Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.
Two pieces of crystal, consisting of a smoky gray vase and a blue ashtray.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 8,5 & 15 cmEstimate: € 15/25 -
#93Studio Artis
Een tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
A pewter holy water font with decoration of mother and child.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 21 cmEstimate: € 20/25 -
#14
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#203Jacques
“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#271
Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#252
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20/30 -
#106Lladro
“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
“The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 40/60 -
#77
Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
A mouth-blown blue glass vase with traces of color at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 21 cmEstimate: € 40/60 -
#170Val Saint Lambert
Een kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.
A crystal colorless bowl on a foot. Marked at the top.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 19 x Ø 22 cmEstimate: € 30/40 -
#257
Een lot van 6 kristallen vazen met divers decor, kleur en grootte, waarvan 1 gemerkt Val Saint Lambert.
A lot of 6 crystal vases with various decor, color and size, of which 1 marked Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. H: 10-35 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#281
Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
Two garden candles. Crack in one of the glasses.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 15/20 -
#58Volta Capodimonte
Een Capodimonte Volta beeldje van een schrijver aan bureau. Onderaan gemerkt.
A Capodimonte Volta figurine of a writer at a desk. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. H: 26 cmEstimate: € 50/100 -
#264
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60/80 -
#291
Twee antieke bronzen vijzels met stampers.
Deux anciens mortiers en bronze avec pilons.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 7-9 cmEstimate: € 40/60 -
#116Maria Innocentia Hummel
lot van 2 Hummels;-Hum 630 Jungbauer, For keeps, #102, gesign onderaan, in originele doos-Hum 629 Jungbäuerin, From me to you, gesign onderaan, in originele doos
lot of 2 Hummels; -Hum 630 Jungbauer, For keeps, #102, signed at the bottom, in original box -Hum 629 Jungbäuerin, From me to you, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 9cmEstimate: € 50/80 -
#107Gotha Pfeffer
Een lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Gotha Pfeffer porcelain dogs, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 14 x 15cmEstimate: € 25/50 -
#41
Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.
A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 19 cm - 26 cmEstimate: € 40/60 -
#166
Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
A vintage bowl of amber glass with ironwork.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30 cmH: 23 cmEstimate: € 40/45 -
#137Matchbox Dinky Collection
Drie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-20 1965 Triumph TR4A - IRS- DY-21 1964 Mini Cooper ‘S’- DY-22 1952 Citroën 15 CVIn originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-20 1965 Triumph TR4A - IRS - DY-21 1964 Mini Cooper 'S' - DY-22 1952 Citroën 15 CV In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 60/70 -
#278
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/80 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Two glass bowls with gold-plated rim and a Kulmbacher beer mug.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20 -
#247
Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cmEstimate: € 60/100