Other lots by Céramique de Bruxelles
-
#27Céramique de Bruxelles
Een bolle lampvoet met meerrkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 14 cm -
#24Céramique de Bruxelles
Twee verschillende vazen van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 36 & 45 cm
Other lots in this auction
-
#43Céramique Montoise
Een lot van vijf stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit twee verschillende schenkkannen, twee verschillende dekseldoosjes en een klompje. Gemerkt. Rond dekseltje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#118
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een tabalspot, een schenkkannetje en een schoteltje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 1à - 24 cm -
#6Céramique Montoise
Een lot Bergenplateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een zeshoekige tabakspot, een kwispedoor, een citruspers, een lage vaas en twee vazen op voet. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 10 - 28 cm -
#65Royal Zuid-Holland
Drie bolle vaasjes en een kannetje van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & 30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 6 - 9 cm -
#12
Twee verschillende vazen van meerkleurig glansplateel met decor ‘Juliana’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 & 33 cm -
#41Céramique Montoise
Een lot van zes stuks Bergenplateel, bestaande uit een asba, een pique-fleurs, drie verschillende schenkkannen en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 27 cm -
#7Ivora, Gouda
Een inktpot, een zeshoekig potje en een vaas van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 7 - 17 cm -
#51Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een schenkkan, twee vazen, een asbak, een schaaltje en een kopje. Decor 100. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cm -
#47Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 9 - 26 cm -
#112Royal Zuid-Holland
Een lot Goudaplateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier jardinières in verschillende formaten, een grote en een kleine schenkkan, een tabakspot, een potje en een kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 20 cm -
#104Royal Zuid-Holland
Een art nouveau vaas van Gouds aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 32 cm -
#97Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie borden, drie kopjes, één ondertasje, een schaal, twee vazen, een bonbonnière, een potje3,5 en twaalf borreltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 3,5 - 27 cm