Other lots by Regina, Gouda
-
#113Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, een klein vaasje en een oorvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 25 cm -
#64Regina, Gouda
Twee dekselvazen van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 32 cm -
#62Regina, Gouda
Twee kannen, een bolle vaas en een schotel op voet van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 7 - 21 cm -
#28Regina, Gouda
Een bolle vaas van aardewerk met meerkleurig decor ‘Etna’. Onderaan gemerkt en met sticker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 cm -
#17Regina, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met een meerkleurig bloemendecor op oranje fond, bestaande uit een dekselvaas, een kraagvaas, een oorvaas en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 17 - 38 cm
Other lots in this auction
-
#57Céramique Montoise
Een lot van zeven stuks Bergenplateel, bestaande uit een dekselvaas, een schenkkan, een oorvaas, een vaas op voet, een lage vaas, een kandelaar en een dekseldoosje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7 - 29 cm -
#3Royal Goedewaagen, Gouda
Vier stuks aardewerk, bestaande uit een wit vaasje met getorste ribben, een lampvoetje met een meerkleurig Oosters decor, een tabakspot met messingen dekesl en een waterpijpje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 24 cm -
#16Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een platte schenkkan en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 32 cm -
#75Céramique Montoise - Ären
Een lot van drie stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een klomp, een vaasje en een kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#93Flora, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee dekselvazen, twee vaasjes op voet, een schenkkan, vijf vazen, een cachepot, een dubbele schaal en vier zwarte schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 4 - 36 cm -
#66Arnhemse Fayencefabriek
Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 19 cm -
#39Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een kandelaar, twee vaasjes, een laag kommetje en een pique-fleurs. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. h: 5 - 17 cm -
#4
Een Bergens aardwerk, bestaande uit een jenevervaatje, twee vazen met bloemendecors, een bol vaasje, een platte oorvaas, een klompje en een schaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 28 cm -
#37Royal Zuid-Holland
Drie stuks meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een knobbelvaas, en twee verschillende kruikjes. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 - 30 cm -
#5Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met mat glazuur, bestaande uit drie schotels, twee vazen, een vaasje op voet en twee cachepots. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 15 - 27 cm, Ø: 23 cm -
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een platte schenkkan, een kwispedoor, een zeshoekige dekselvaas en een schenkkannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 17 - 25 cm -
#55Inca, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vier vaasjes, een bonbonnière en een driedelig rokerssetelletje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 7 - 21 cm