Similar lots by type
-
#5Een houten schoenpoetsbakje en een lange schaal.
Bac de cordonnier en bois et plateau allongé.No longer availableOnline onlyDim. l: 25 & 52 cmEstimate: € 25 / 35 -
#133Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.
Une paire de têtes d’anges en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#80Hagl (?)“Herfstige tuin”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateed ‘64.
Jardin d'automne . Aquarelle sur papier. Signée et datée 64.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#91“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.
Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#95Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#108Een reproductie van een Russische icoon met een verzilverde en deels geëmailleerde riza.
Icône russe récente dans un riza en métal argenté partiellement émaillé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Een houten wandvitrine voor zakhorloges.
Vitrine murale à montres en bois.No longer availableOnline onlyDim. 82 x 53 cmEstimate: € 25 / 35 -
#118Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#79Monart“Lachende clown.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘71.
Clown qui rit. Huile sur toile, signée et datée '71 '.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#47F. Van Giel"Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.
“Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 24,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#203Een art deco hallantaarn met een gesatineerde glazen kap.
Lanterne art déco à abat-jour en verre satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 50 -
#46Leonardo TorfsPeriod: °1927“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Portrait de jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#68Jan Verhaert“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#128Lot boeken. Genootschap voor Antwerpse Geschiedenis, “Antwerpen in de XVIde eeuw”. Ed. Mercurius 1975 (linnen band, genummerd 303/600). “Rockoxhuis Antwerpen”, Ed. KBC 2005. Schokkaert, “De Nationalestraat, geschiedenis van de Christelijke Arbeidersbeweging in Antwerpen en omstreken 1857-1988”. Ed. ACW/Kadoc 1989. Van Cauwenbergh/Corthuys, “Antwerpen 1946”. Roularta 2006. Dillen/Vandewynckel, “België in Oorlog, Toen en nu: Antwerpen”. Nrs 2 (2 x) en 4, Ed. De Krijger 2006. Schaups, “Brabo en de (..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240

