Other lots by Zenith, Gouda
-
#119Zenith, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een vaasje (restauratie) en een driedelig rokersstelletje (asbak gerestaureerd) op schotel met decor ‘Herfst’, een ronde schotel met decor ‘Ruby’, een blaker met decor ‘Daisy’ en een zwart kannetje (schilfer onderaan).
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 13 cm, Ø: 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#108Zenith, GoudaTwee aardewerken tabakspotten met meerkleurige decors en met messingen deksels. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#52Zenith, GoudaEen luciferhouder, een asbak, een potje en een kruikje van meerkleurig plateel op een dienblad. Decor ‘Vera’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4,5 - 22,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#29Zenith, GoudaEen lot blauw en wit plateel, bestaande uit een grote baas, een dekselvaas, een jeneverkruk, een kannetje, vier verschillende kleine vaasjes, een pijp, twee olie- en azijnstelletjes, vier verschillende schoteltjes, een zoutbakje, een zoutstrooier, een schotel op voet en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#22Zenith, GoudaEen lot blauw en wit plateel, bestaande uit een jeneverkruik, een tabakspot met messingen deksel, een lampvoet, een vaasje, een zoutbakje en een sierbordje. Bijgevoegd zes kleine bordjes, een asbakje, een kommetje en een zoutstrooiertje in de vorm van een molen van rood op wit aardewerk. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 34 cmEstimate: € 30 / 40
Similar lots by type
-
#178Royal Zuid - Holland, GoudaEen grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#169Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#172Royal Zuid - Holland, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kannetje op voet met decor ‘Sofia’, een kannetje met decor ‘Solda’, een vaasje met decor ‘Sydney’ en een kommetje met decor ‘Tini’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#170Faïencerie René Dubois, MonsEen zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#180Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#186Royal Zuid-holland, GoudaEen gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#181Flora, HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#188Flora, GoudaEen lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#177Royal Zuid - Holland, GoudaTwee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#174Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#191Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30 / 35 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30 / 40 -
#167Dubois, BouffioulxEen lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#176Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#175Guerin, BouffioulxEen siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171W. Biron, ChateletEen lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#166Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#179Royal Zuid - HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#185Regina, GoudaTwee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#173Dubois, BouffioulxTwee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#184Regina, GoudaEen lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#18940Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#190Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#168Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#78Céramique MontoiseTwee vazen van meerkleurig aardewerk met een decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘A. Dubois’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#95Een driedelig kaststel van meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een dekselvaas en twee hoornvazen. Decor ‘Cyprus’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#153Flora, GoudaEen lot aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond, bestaande uit drie kannetjes, een dekseldoosje, een aperitiefschaal, een diepe schotel en een schoteltje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#73Regina, GoudaTwee stuks meerkleurig plateel, bestaande uit een vaas met decor ‘Bochara’ en een schotel met decor ‘Rosario’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cm, Ø: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#140Een lot meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een lampvoet van Plazuid, een kannetje van Iris, een ongemerkt kannetje en een Bergens kannetje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#148Royal Zuid-HollandTwee schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Gaby’ & ‘Gedé’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 27 & 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#115Royal Zuid-Holland, GoudaEen blaker en vijf verschillende asbakken van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 9 - 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#35Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit drie verschillende lampen, een hangjardinière, een fles, een hoge kandelaar, een vaas en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#42Céramique MontoiseEen art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van A. Dubois. Onderaan gemerkt ‘Mex’ Decor 89. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#165Royal Zuid - Holland, GoudaTwee ronde schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Ciramat’ & ‘Bacona’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#116Twee inktpotten (Eén deksel gerestraureerd), een kandelaar, een mandje en twee vaasjes van meerkleurig Gouds aardewerk. Grotendeels Plazuid.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#117Produits céramiques de la Dyle, WijgmaalTwee bruingeglazuurde aardewerken vaasjes met een reliëfdecor van pottebakkerijtaferelen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 40

