#198Roco 44552
Twee eersteklasse- tweedeklasserijtuigen van de Duitse spoorwegen. Schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15/20 -
#161Primex 2704
Een DHG-500 diesellocomotief met drie goederenwagons voor ruwstaal van de Duitse spoorwegen. Spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 50/60 -
#113Life-like Trains Proto 2000 Series 21644
Een Amerikaanse GP9 diesellocomotief phase III van Pennsylvania Railroad voor spoortype HO. In originele doos.
#227Schmidt Modelbau B-1003
“Gebouwenreeks van rond de eeuwwisseling”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/20 -
#294Woodlan Scenics TK-26
“Two big old trees”. Vier modelbouwsets met telkens twee metalen bomen. Compleet en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 10/15 -
#115Life-like Trains Proto 2000 Series 23022
Een GP7 Diesel-elektrolocomotief van Pannsylvania Railroad voor spoortype HO. In originele doos.
#189Roco 44200D & 44200E
Vier passagierswagons van de ‘Ferrovie Nord Milano’, bestaande uit drie 2de klasse rijtuigen en één Aste klasse rijtuig. Schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15/20 -
#253Tamiya 35157
“M60A1”. Een modelbouwkit op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
#195Roco 44448
Twee bagagewagons van de Deutsche Reichsbahn. Schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 15/20 -
#265Trix 23967
No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 €Estimate: € 15/20 -
#131Märklin 3084
Een BR-18.4 stoomlocomotief met getrokken tender van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 50/60 -
#121Lima 303239E
Twee 4-assige tankwagens van Ampol. Schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 10/15