Similar lots by type
-
#183Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
Lot de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#52Een lot van vier Chinese beeldjes van Chinees porselein. Enkele manco’s. Eén hoed beschadigd.
Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cmEstimate: € 15 / 20 -
#161Gerold PorzellanEen trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
Un batteur en porcelaine bavaroise multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#51Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.
Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 40 -
#173Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#42Een Chinees schoteltje met beschildering van figuren en bloemen. Randschilfer.
Un petit plat chinois, décor de figures et de fleurs. Eclat au rebord.No longer availableOnline onlyDim. Ø 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#202Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#187“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#40Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en porcelaine polychrome à décor de geishas dans un jardin. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#120Een oeil de boeuf wandklok van zwart perenhout met rechte zijden. Inlegwerk van parelmoer, blauwe Romeinse cijfers.
Une horloge murale oeil de boeuf en bois de poirier noir avec côtés droits. Incrustation de nacre, chiffres romains bleus.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#119Een oeil de boeuf wandklok van zwart perenhout met gebogen zijden. Inlegwerk van parelmoer, zwarte Romeinse cijfers.
Une horloge murale oeil de boeuf en bois de poirier noir avec côtés courbés. Incrustation de nacre, chiffres romains noirs.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#154Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un grand et un plus petit vase en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141“Dame op paard”. Een terracotta beeld in de geest van de Tang-periode. Poten gerestaureerd.
Dame à cheval . Une statue en terre cuite dans l'esprit de la période T’ang. Jambes restaurées.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#144Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#109Een Chinees borduurwerk met een pauw.
Une broderie chinoise avec un paon.No longer availableOnline onlyDim. 102 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#170Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 - 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#186Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#180Een lot van twaalf verschillende porseleinen mokkatasjes met ondertasjes. Voornamelijk Tsjechisch.
Un lot de douze tasses et sous-tasses à moka. Tchèque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#147Bradex platesEen reeks van zeven porseleinen sierbordjes met vogels.
Une série de sept assiettes en porcelaine avec des oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 25 / 30 -
#148Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 25 -
#151Schumann, BavariaEen porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#146Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un plat décoratif récent et une soupière en porcelaine chinoise à décor multicolore de paons et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#205Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.No longer availableOnline onlyDim. b: 10, 16 & 27 cmEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#211Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 51 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#19Robbedoes almanak 1944. Ed. Dupuis, Antwerpen, 1944.Inclusief kalender 1944. Boven-en onderhoek vooraan gescheurd, dekblad achteraan gescheurd. p. 131-132 deels uitgescheurd.
Robbedoes almanach 1944. Ed. Dupuis, Anvers, 1944. Calendrier 1944 inclus. Coin supérieur et coin du dessous au devant déchirés, ainsi que la feuille de couverture à l’arrière. les pages 131 et 132 partiellement déchirées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#94Martinus“Aborigine”. Olieverf op fluweel. Gesigneerd.
Aborigène . Huile sur velours. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#112Sulac (Lucien Calus)Drie naaktstudies in pen op papier. Gesigneerd.
Trois études de nus à la plume sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133T. Sebelin“Dame met bloemenmand”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd.
Dame au panier de fleurs . Une statue de faïence multicolore. Signée.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Een aardewerken fruitschaal met Imari-decor.
Une coupe à fruits en terre cuite à décor Imari.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223Julien Creytens“Molen op ‘t Kiel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin, à ’Kiel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 95 cmEstimate: € 200 / 220 -
#67Ovale doos van Frans porselein met handgeschilder bloemendecor. Omstreeks 1900. Letsel aan het deksel
Boîte ovale en porcelaine française à décor floral peint à la main. Vers 1900. Endommagement du couvercle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#83G. de Jong“Stilleven met fruit en flessen”. Aquarel op papier.
Nature morte avec fruits et bouteilles . Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#171Boch La LouvièreAardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.
Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#39Een aardewerken lampenvoet met oranje glazuur. Jaren ‘60.
Un pied de lampe en faïence à glaçure orange. Années ‘60.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#227“Jongen met paarden”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Zonder signatuur.
”Jeune homme et chevaux”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 40 cmEstimate: € 100 / 150




