Similar lots by type
-
#164Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#89“Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.
Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.No longer availableOnline onlyDim. h3.cm x 27cmEstimate: € 40 / 50 -
#179Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#228“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#227Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#289Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.
Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.No longer availableOnline onlyDim. h: 18, 26 & 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h : 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#177Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.
Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#291Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableOnline onlyDim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#234“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Hoofdje hersteld.
"Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#282Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#246Goebel, Germany“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#154Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.No longer availableOnline onlyDim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#249Goebel, Germany“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#276Vaas, groen met afbeelding bloem, Art Nouveau.
Vase, vert avec image de fleur, Art Nouveau.No longer availableOnline onlyDim. h38cm x Ø22cmEstimate: € 45 / 55 -
#267Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.
Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Carl Scheidig“Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.
"La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#146Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#242Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#98Lot koperen items bestaande uit een gietkannetje, Art Deco lamp, lampadaire, schaaltje met kom.
Lot d'objets en cuivre composé d'un arrosoir, lampe Art Déco, lampadaire, plat avec bol.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#274Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#45Woldershof, BavariaEen tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#17Een koperen kruisbeeld en een houten kruisbeeld met verzilverde corpus.
Un crucifix en cuivre et un crucifix en bois avec corpus argenté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#271Een gebeeldhouwd houten Christus op kruis.
Un Christ en bois sculpté sur une croix.No longer availableOnline onlyDim. h: 94 cmEstimate: € 35 / 50 -
#236Capodimonte“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.No longer availableOnline onlyDim. H. 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#99“Heilige Familie”, biscuit onder stolp.
« Sainte Famille », biscuit sous coupole.No longer availableOnline onlyDim. h27cm x 22cmEstimate: € 30 / 40 -
#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
Un officier, une statue de biscuit (il manque un doigt).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#87“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#19Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig Satsumadecor. Onderaan gemerkt.
Vase baluster en porcelaine de Chine, orné d'un décor Satsuma polychrome. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 46,5 cmEstimate: € 20 / 35 -
#90Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De communie.” Lithografie, niet getekend.
"Communion." Lithographie, non signée.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#62Biscuit vaasje wit, bloemen/vogel tekeninggemarkeerd Kaiser, W Germany - 468/19.
Vase en biscuit blanc, dessin fleur/oiseau marqué Kaiser, W Germany - 468/19.No longer availableOnline onlyDim. h19cm Ø10,5cmEstimate: € 15 / 25

