Similar lots by type
-
#93
Een zilveren schaaltje. Gemerkt van Wolfers, 835‰.
Petit plat en argent. Marque de Wolfers, 835‰.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 20/30 -
#385Yemen
Een opmerkelijke zilveren ring. Omstreeks 1900.
Une bague remarquable en argent. ± 1900.No longer availableDim. 11,10 gEstimate: € 60/100 -
#67
Een zilveren taartschep in etui. Slijtage.
Pelle à tarte en argent dans son étui. Usures.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#47
Zwart houten kruisbeeld met zilveren Christus. Onder glazen stolp. XIXde eeuw.
Crucifix en bois noirci au corpus en argent. Sous globe en verre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#297
Een glazen hoorn met gegraveerde motieven in een houder van zilver en op houten sokkel.
Corne en verre à motifs gravés dans une monture en argent et sur socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#352
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.
Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#281
Een reeks van zes kleine zilveren lepeltjes. 800 ‰. Duitsland, begin XXe eeuw.
Suite de six cuillères en argent. 800‰. Allemagne, début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#443
“Design vaas, geel in de massa met gouden accenten.” Gemerkt en genummerd 92.
Vase design coloré jaune dans la masse aux accents dorés. Marque et numéro 92.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 40/60 -
#102
Een paar spiegels in barokke lijst.
Paire de miroirs aux cadres baroques.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 150/180 -
#164
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180 -
#649
“Zittend naakt”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening Schroeder.
“Nu assis”. Technique mixte. Porte une signature: Schroeder.No longer availableDim. 45 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#668
Een tempelscène van uitgestoken ivoor op een houten sokkel. China, begin XXe eeuw.
Scène de temple en ivoire sculpté sur socle en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#27
Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.
Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.No longer availableDim. h: 78 & 95 cmEstimate: € 60/80 -
#419Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#181Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
“La pensée”. Een beeld van donkergepatineerd brons op draaisokkel. Gesigneerd en met gieterijmerk.
“La pensée”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle tournante. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 2600/3000 -
#674Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961
“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#420
Een kleine piëdestal van gesculpteerd hout.
Piédestal en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#278
Een brievenkoffertje van zwartgelakt hout met inlegwerk van koper en parelmoer.
Coffret à lettres en bois noirci et incrusté de cuivre et de nacre.No longer availableDim. b: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#628
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vrouw met een trom.
Netsuke en ivoire sculpté en forme d’une femme au tambour.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 60/100