#93
Een zilveren schaaltje. Gemerkt van Wolfers, 835‰.
#281
Suite de six cuillères en argent. 800‰. Allemagne, début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#47
Crucifix en bois noirci au corpus en argent. Sous globe en verre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#297
#352
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.
#385Yemen
Een opmerkelijke zilveren ring. Omstreeks 1900.
#67
Een zilveren taartschep in etui. Slijtage.
Pelle à tarte en argent dans son étui. Usures.No longer availableEstimate: € 25/40
#119P. Van Mechelen
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#260
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 800/1000 -
#428
“Le repos des ouvriers”. Groupe en pâte tendre polychrome. Travail chinois.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20/30 -
#627Pol CockxPeriod: °1935
#55Collet Limoges
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met email en parels.
Une chaîne en or 18 ct avec pendentif serti de perles et d’émail.No longer availableDim. 6,48 gEstimate: € 180/240 -
#106
#660
#434
Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.
#460
Coiffeuse en placage d’acajou à miroir pliant, deux cages sur les côtés ouvrant à abattants, un tiroir et une glissière.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 120/200 -
#222Yvette LichtfusPeriod: °1925
“Hooiwagen op een zomerdag”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Glas gebroken.
“Chariot à foin un jour d’été”. Huile sur toile. Signée. Verre cassé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 400/500 -
#288Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
#546
Een eikenhouten eendeurskastje.
Meuble à une porte en chêne.No longer availableDim. 91 x 89 x 42 cmEstimate: € 40/60