#76Een lot van vier promotionele gesloten goederenwagons op schaal HO, waarbij één van de Zweedse spoorwegen (Liliput), één van de Zwitserse spoorwegen en twee van de Duitse spoorwegen (Märklin).
No longer availableOnline only -
#96Jef De Leeuw“Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 27 cm -
#91“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#28Een oude Meccanoset in doos.
#6“Christus Koning”. Een gepolychromeerd en verguld porseleien groepje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#92Twee kleine spiegels in houten lijst.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x 41 & 60 x 50 cm -
#64Hubert BequetEen sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#118Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#27Een lot varia, bestaande uit drie reisklokjes (één met los voetje), drie verschillende doosjes en een lederen tasje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 11 cm -
#24Een koperen wandklok met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
#66Drie miniaturen, waarbij drie reproducties en één handgeschilderd.
No longer availableOnline onlyDim. 15 x 12 (grootste, met kader) -
#163Een gelakt houten juwelendoos een decor van vogels.
No longer availableOnline onlyDim. 6 x 26 cmEstimate: € 30 / 50