#152Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
#95Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
#197Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
#179Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.
#3Kleine metalen bowl met gegraveerd decor. Grensgebied Afghanistan/Tadzjikistan. Onderaan gemerkt. Kleine barst.
Petit bol en métal à décor gravé. Bordure Afghanistan/Tadjikistan. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#259Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende geribde borden en een kraagvaas. XIXe eeuw.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux assiettes aux côtes torses différentes et d'un vase à col. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cm h:30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#25Een klein cartelklokje met console in de stijl van de Neuchateloises.
#56FoppapedrettiEen elektrische kamerknecht - broekenpers op wieltjes.
#65Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dégâts mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25 / 35