#85“Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#160Een halssnoer met kralen van jaspis en een broche met bijpassende ring en oorbellen van zilver bezet met amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#14Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#96Jef De Leeuw“Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 27 cm -
#123Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline only -
#68Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Een witmetalen hoorn op staander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#117Een vierdelig haardstel van smeedijzer op houder.
No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cm -
#65Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
#89Drie herdrukken van reclamepanelen van Royal Crown Cola op karton.
#154Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60