#77
Een paar reproducties.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cm -
#112
Een grote gehamerde roodkoperen schenkkan met messingen handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 55 cm -
#158
Een halssnoer met bijpassende armband we voegen er nog vijf verschillende fantasie armbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#20Feltmann, Weiden
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 18 x 25 cm -
#137
Een halssnoer van jadeite kralen met zilveren slot en twee armbanden van zilver één ervan bezet met koraal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#151
Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#39Märklin 2855
Een goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen met zes ketelwagens van ‘Eva’ op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 89.00 €Estimate: € 80 / 100 -
#91
“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#76
Een lot van vier promotionele gesloten goederenwagons op schaal HO, waarbij één van de Zweedse spoorwegen (Liliput), één van de Zwitserse spoorwegen en twee van de Duitse spoorwegen (Märklin).
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#78
Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#153
Een halsketting met negen rijen kleine gele zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#65
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 50