#9Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm -
#60le Dauphin, FranceEen lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#17Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cm -
#145Drie verschillende halssnoeren van zilver bezet met jade, roze kwarts en een trommelsteen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#147Twee verschillende lange halssnoeren en een hanger van malagiet met bijpassende ring van zilver.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#63Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cm -
#54Märklin 4000 & 4040Een lot van vijf metalen personenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#52Märklin 3308Een tenderlocomotief van de Deutsche Reichsbaan op schaal HO, met rookmaker. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 90 -
#73Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
#154Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#23Drie hoornvazen van Brussels porselein, waarbij de kleinsten een koppel vormen. Eén met haarscheur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 25 cm -
#68Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60