#40Märklin 2857Een goederentrein van de Wurtembergse staatsbanen op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en vijf goederenwagons. Eénmalige uitgave ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van Märklin. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#60le Dauphin, FranceEen lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#129Een paar gebeeldhouwde cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met rood fluweel.
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 87 cmEstimate: € 50 / 80 -
#87Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyDim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#69Een houten etui met twee paar stalen eetstokjes met leggers.
No longer availableOnline onlyDim. 11 x 27 cm -
Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Een lot van vier niet-ingekaderde olieverfschilderijen op doek.
No longer availableOnline only -
#32Een paar ebbenhouten beeldes van ee man en een vrouw. Afrikaans werk
No longer availableOnline onlyDim. H. 30 cm -
#5Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#147Twee verschillende lange halssnoeren en een hanger van malagiet met bijpassende ring van zilver.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 4 cm -
#38Een oude blikken speelgoedtrein met twee opwindbare locomotieven (één werkend) en met enkele rails. gebrukte staat, één as manco van de tender.
No longer availableOnline only